Справа № 2 – 3349 / 2009 року
У Х В А Л А К – 23
про відкриття провадження у справі
30 листопада 2009 року Суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Зайончковська І.А ., розглянувши позовну заяву Смілянського комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за послуги з централізованого теплопостачання,
ВСТАНОВИВ:
Справа підсудна суду, позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 119-120 ЦПК України, а тому суддя, керуючись ст. ст. 11, 122, 293 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовом Смілянського комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за послуги з централізованого теплопостачання та призначити попереднє судове засідання на 14 грудня 2009 року на 14 год. 30 хв.
Копію ухвали направити сторонам, а відповідачу запропонувати до початку попереднього розгляду справи подати письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими він обґрунтовується.
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала в частині недотримання правил підсудності може бути оскаржена у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині - оскарженню не підлягає.
Суддя :