Справа № 3-894
2009 рік
П О С Т А Н О В А
22 жовтня 2009 року смт. Тельманове
Суддя Тельманівського районного суду Донецької області Чиньонов О.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Головного державного управління охорони, використання і відтворення живих ресурсів та регулювання рибальства у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, мешкаючого за адресою: вул. Важанова, 50 с. Богданівка Тельманівського району Донецької області, не працює,
за ст. 85 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення
В С Т А Н О В И В
28 серпня 2009 року о 5годині 00 хвилин ОСОБА_1 на Павлопольському водосховище біля с. Миколаївка Тельманівського району Донецької області, грубо порушив правила рибальства, рибалив забороненим знаряддям лову – сітями, що є грубим порушенням правил любительського та спортивного рибальства.
У результаті вчинення адміністративного правопорушення ОСОБА_1, була незаконно виловлена риба щука у кількості 2 штуки загальною вагою 0,5 кілограми, сазан у кількості 1 штука вагою 0,3 кілограми, карась у кількості 20 штук загальною вагою 10 кілограмів, окунь у кількості 15 штук загальною вагою 2 кілограми, чим заподіяв Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Донецькій області, майнову шкоду у розмірі 331,50 грн., яка розраховувалась згідно додатку за № 1 Такси для розрахунку розміру стягнення за шкоду, спричинену виловом, добуванням чи знищенням громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства цінних видів риб та інших об'єктів водного промислу згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 19.01.1998 року № 32.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 85 ч. 4 КУпАП.
Факт вчинення правопорушення, ОСОБА_1 визнав.
Керуючись ст.ст.85 ч.4, 221, 284 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 340 гривень з конфіскацією знаряддя лову та без конфіскації незаконно добутих водних живих ресурсів.
Конфіскувати на користь держави вилучені у ОСОБА_1 знаряддя лову–сітку L-10,0м; h-1,5м, розмір ячійок 35х35 та сітки у кількості 2 штуки розміром L-8,0м; h-1,5м, розмір ячійок 35х35, які є приватною власністю правопорушника та знаходяться на зберіганні в Донецькій державній інспекції рибоохорони за адресою: м.Слов'янськ, вул. Р.Люксембург, буд. № 5 Донецької області.
Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана Апеляційному суду Донецької області через Тельманівський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя
- Номер: 3/2407/2556/11
- Опис: керування в станні сп"яніня
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-894
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Чиньонов Олександр Вікторович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.09.2011
- Дата етапу: 27.10.2011