Судове рішення #6996677

РІШЕННЯ

 Іменем України

31 жовтня 2008 р.     Справа № 2-610/08

Вільногірський міський суд Дніпропетровської області в складі:
головуючого судді     Шаповала Г.І.

при секретарі     Головешко Н.В.

з участю: позивача     ОСОБА_1

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Вільногірську,  Дніпропетровської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

УСТАНОВИВ:

15.07.2008 р. позивач звернулася в суд з позовом до відповідача,  в якому зазначила,  що 07.09.1985 року вона та відповідач зареєстрували шлюб,  від якого мають спільну дитину - дочку ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  яка мешкає з позивачкою. Спільне життя не склалося тому,  що між сторонами не було взаємного порозуміння,  між ними за ініціативи відповідача постійно виникали конфліктні ситуації з різних,  в тому числі,  і незначних приводів,  внаслідок чого між ними склалися неприязненні стосунки,  які зумовили припинення шлюбних відносин,  які не відновлювалися по цей час.  Відповідач вдома не ночує систематично,  постійно перебуває в іншому місті у іншої жінки,  що дає підстави обгрунтовано підозрювати його в подружній зраді. На утримання дитини відповідач добровільно не надає матеріальну допомогу,  вихованням не займається. З поведінки відповідача видно,  що він втратив почуття любові як до позивачки так и до дитини. Майновий спір між сторонами відсутній. Спільного господарства сторони не ведуть. Позивач не має наміру зберігати шлюб і вважає,  що подальше збереження шлюбу суперечить її інтересам та інтересам дитини.

На підставі викладеного,  керуючись  ст.  ст.  110,  112 СК України,  позивачка прохає розірвати шлюб,  укладений між нею та відповідачем,  який зареєстрований 07.09.1985 року відділом ЗАГС Вільногірського міськвиконкому,  Дніпропетровської області,  актовий запис про одруження № 210,  витрати у справі покласти на відповідача.

Позивачка в попередньому судовому засіданні позовні вимоги підтримала в повному обсязі та заявила,  що примирення з відповідачем не можливе,  оскільки це суперечить її моральним принципам тому,  що чоловік мешкає з іншою жінкою.

Відповідач в попереднє судове засідання не з'явився,  але надав письмову заяву,  згідно якої позов визнає в повному обсязі,  прохає розглядати справу за його відсутності.

Приймаючи до уваги,  що шлюб між сторонами фактично розпався,  подальше його збереження суперечить суттєвим інтересам сторін та їх спільної дитини,  та моральним засадам суспільства,  що позовні вимоги обґрунтовані,  не суперечать закону та фактичним обставинам справи,  визнані відповідачем в повному обсязі,  що визнання позову не порушує прав та законних інтересів інших осіб,  суд приходить до висновку про задоволення позову в повному обсязі,  про покладення на відповідача всіх судових витрат на загальну суму - 106.00 грн.,  та про стягнення з відповідача в дохід держави державного мита за реєстрацію розірвання шлюбу в органах РАЦС в сумі 17.00 грн.

На підставі викладеного,  керуючись  ст.  ст.  110-115 СК України,   ст.  ст.  79, 88,  130,  174,  212-215,  222,  223,  292-294 ЦПК України,  суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити в повному обсязі.

Шлюб між ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_2,  яка мешкає АДРЕСА_1,  та ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_3,  який мешкає АДРЕСА_1,  зареєстрований 07.09.1985 року бюро ЗАГС Вільногірського міськвиконкому,  Дніпропетровської області,  актовий запис про одруження №210 -   розірвати. Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави державне мито за реєстрацію розірвання шлюбу в органах РАЦС в сумі 17.00 грн.,  звільнивши ОСОБА_1 від сплати державного мита.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 понесені нею судові витрати на загальну суму - 106.00 грн.,  із яких: 08.50 грн. - судовий збір,  07.50 грн. - витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи,  90.00 грн. - оплата юридичної допомоги адвоката

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження,  але апеляційна скарга не була подана у строк,  встановлений статтею 294 ЦПК України,  рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення,  якщо його не скасовано,  набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.  Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана в Вільногірський міський суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або в строк,  установлений для подання заяви про апеляційне оскарження,  через Вільногірський міський суд.

Копію рішення протягом п'яти днів з часу його проголошення надіслати відповідачу рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація