Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #70002983

Справа №490/2341/17 07.03.2018

Справа № 490/2341/17

Провадження № 22-ц /784/538/18

Категорія 21


У Х В А Л А

7 березня 2018 року судова колегія судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Миколаївської області в складі:

головуючого – Крамаренко Т.В.,

суддів Темнікової В.І., Прокопчук Л.М.

заслухавши суддю – доповідача Крамаренко Т.В., -

              В С Т А Н О В И Л А :

По цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним правочину з укладання договору розірвання договору дарування, проведені необхідні підготовчі дії для розгляду справи у суді апеляційної інстанції.

      Керуючись ст. ст.  365, 366 ЦПК України

                                                   

                     У Х В А Л И Л А:

1. Закінчити проведення підготовчих дій, які пов’язані з забезпеченням апеляційного

розгляду справи.

2. Призначити зазначену справу до розгляду в апеляційній інстанції на  28 березня 2018 року  на 9. 00 год. в приміщенні Апеляційного суду Миколаївської області.

3. Про місце та час судового засідання повідомити позивача, її представників, відповідача, третю особу.

Головуючий:


Судді:




  • Номер: 22-ц/784/538/18
  • Опис: за позовом  Мінюкової Тетяни Миколаївни до Мінюкова Миколи Володимировича про визнання недійсним правочину з укладання договору розірвання договору дарування
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 490/2341/17
  • Суд: Апеляційний суд Миколаївської області
  • Суддя: Крамаренко Т.В.
  • Результати справи: в позові відмовлено; залишено судове рішення без змін, а скаргу без задоволення
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.03.2018
  • Дата етапу: 28.03.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація