Справа № 2-3785/08
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 липня 2008 року м. Одеса
Суворовський районний суд м. Одеси у складі:
головуючої одноособово судді - Середи І.В.,
при секретарі - Свєчкіній О.О.,
за участю позивачки - ОСОБА_1,
відповідача - ОСОБА_2 розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Одесі цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_1 0.0. про стягнення аліментів, на утримання дочки, ОСОБА_3, в розмірі 1000 грн. щомісячно до її повноліття, посилаючись на те, що дитина знаходиться на її утриманні, а відповідач матеріальної допомоги на утримання дочки не надає.
Позивачка в попередньому судовому засіданні позовні вимоги підтримала.
Відповідач у попередньому судовому засіданні позовні вимоги визнав.
Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 ЦПК України.
Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Заслухавши позивачку, відповідача, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню по наступним підставам.
Сторони зареєстрували шлюб 9 липня 2005 року у третьому відділі реєстрації актів цивільного стану Приморського районного управління юстиції м. Одеси (а.с.2). Від шлюбу мають спільну дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.4), яка проживає з позивачкою (а.с.10).
Позивачка здійснює догляд за дочкою, а відповідач добровільно не надає матеріальної допомоги.
Згідно зі статтею 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення повноліття.
З урахуванням того, що відповідач працює водієм СПД ОСОБА_4, отримує заробітну плату (а.с.11), то відповідно до ст. 184 СК України суд вважає за можливе визначити аліменти у твердій грошовій сумі. З розміром аліментів відповідач погодився.
Суд приходить до висновку, що вимоги ОСОБА_1 обгрунтовані, доказані і підлягають задоволенню.
Відповідно до ч.3 ст.88 ЦПК України з відповідача необхідно стягнути судовий збір у розмірі 51 грн. в доход держави та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 7,50 грн. на користь територіального управління державної судової адміністрації в Одеській області.
Керуючись ст.ст. 180, 182, 184 СК України, ст.ст. 10, 11, 60, 212, 213-215, 367 ЦПК України, суд –
ВИРІШИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1000 грн. щомісячно, починаючи з 26 травня 2008 року і до її повноліття, а саме до 17 липня 2025 року.
Допустити негайне виконання рішення суду в межах суми платежу за один місяць.
Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в доход держави в розмірі 51,00 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 7,50 грн. на користь територіального управління державної судової адміністрації в Одеській області.
Рішення може бути оскаржено в апеляційний суд Одеської області через Суворовський районний суд м. Одеси шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його оголошення і апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або в порядку ч.4 ст.2 95 ЦПК України.