Справа № 2- 3732/2008р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 липня 2008 року м. Одеса
Суворовський районний суд м. Одеси у складі:
головуючої одноособово судді - Середи І.В.,
при секретарі - Свечкіній О.О. ,
за участю позивачки - ОСОБА_1,
відповідача - ОСОБА_2, розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Одесі цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_1 0.0. про розірвання шлюбу, вказавши на те, що спільне життя з відповідачем не склалося і сім'я фактично розпалася через постійні сварки, непорозуміння, з вересня 2007 року як подружжя не проживають, спільне господарство не ведуть.
В попередньому судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала у повному об'ємі.
Відповідач у попередньому судовому засіданні позов визнав.
Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 ЦПК України.
Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Вислухавши позивачку, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Сторони зареєстрували шлюб 9 липня 2005 року у третьому відділі реєстрації актів цивільного стану Приморського районного управління юстиції м. Одеси (а.с.4). У обох шлюб перший. Від шлюбу мають одну дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.5).
Причиною розпаду сім'ї стали постійні сварки, відсутність розуміння, сторони не проживають разом з вересня 2007 року, подружні відносини не підтримують, спільне господарство не ведуть, на розірвання шлюбу відповідач згоден, згоди щодо виховання та проживання дитини сторони досягли.
Згідно до ст.111 Сімейного кодексу України, суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства.
Враховуючи, що у сторін сім'я розпалася, суд вважає, що надавати строк для примирення недоцільно, тому що суперечить моральним засадам суспільства.
Суд приходить до висновку, що вимоги позивачки обґрунтовані і доказані, а позов підлягає задоволенню, тому що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін.
Керуючись ст.ст.110, 112 СК України,ст.ст. 10, 11, 60, 212-215 ЦПК України, суд –
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 9 липня 2005 року у третьому відділі реєстрації актів цивільного стану Приморського районного управління юстиції м. Одеси, актовий запис № 201, між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, розірвати.
Стягнути державне мито при реєстрації розірвання шлюбу у органах РАЦС з ОСОБА_1 0.0. та ОСОБА_1 по 8,50 грн.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд м. Одеси шляхом подання заяви в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги або шляхом подання в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги.