,
Справа № 0520/11100/2012
3/0520/2165/2012
ПОСТАНОВА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03.12.2012 р. м. Маріуполь
Суддя Іллічівського районного суду м. Маріуполя Харитонова Г. Л., розглянувши матеріали, що надійшли з Іллічівського РВ ММУ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який навчається МПЛСУ № 74, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ст.175-1 ч.1 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
27 листопада 2012 року до Іллічівського районного суду м. Маріуполя надійшов адміністративний матеріал у відношенні ОСОБА_1 для вирішення питання про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.175-1 ч.1 КУпАП.
При підготовці до розгляду справи встановлено, що в протоколі про адміністративне правопорушення зазначено вчинення ОСОБА_1 правопорушення, передбаченого ст.175-1 ч.1 КУпАП, що передбачає куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної міської ради. Оскільки правопорушник є неповнолітню особою, свідками скоєння правопорушення повинні бути повнолітні особи та до матеріалів справи необхідно додати оригінали письмових пояснень свідка.
За таких обставин суд позбавлений можливості розглянути даний матеріал, який належить поверненню до Іллічівського РВ ММУ ГУМВС України в Донецькій області для належного оформлення.
Керуючись ст.278 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний матеріал у відношенні ОСОБА_2 про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.175-1 ч.1 КУпАП, повернути до Іллічівського РВ ММУ ГУМВС України в Донецькій області для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: Г. Л. Харитонова