Справа 2 - 4738/2009
У Х В А Л А
7 грудня 2009 року Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим у складі: головуючого судді Макарчук В.О.
при секретарі Кахарової В.Р.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Євпаторії цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Євпаторійської міської ради про визнання права власності,
В С Т А Н О В И В
Рішенням Євпаторійського міського суду від 9 жовтня 2009 року було постановлено визнати за ОСОБА_1 право власності у цілому на об’єкт нерухомого майна - магазин загальної площі 61, 4 кв. м, розташований за адресою: АДРЕСА_1
Представник позивачки звернувся до суду з заявою про виправлення описки, допущеної у резолютивній частині рішення, визначивши об’єкт нерухомості, на якій за позивачкою визнано право власності не як магазин, а як нежиле приміщення, а квартиру, у якій воно розташоване, визначити як приміщення № 2, а не як квартира.
Сторони у судове засідання не з’явилися. Про день, час та місце судового засідання сповіщалися належним чином, причин неявки суду не повідомили. Їх неявка в силу ст. 219 ЦПК України не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень у судове рішення.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України суд за власною ініціативою або за заявою осіб, які беруть участь у справі, може виправити допущені у судовому рішення описки.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає, за необхідним виправити описку, допущенну у рішенні суду від 9 жовтня 2009 року.
На підставі викладеного та керуючись ст. 219 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В
Виправити описку, допущену у рішення Євпаторійського міського суду від 9 жовтня 2009 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Євпаторійської міської ради, про визнання права власності, зазначивши у резолютивній частині рішення:
Визнати за ОСОБА_1 право власності у цілому на об’єкт нерухомого майна - нежиле приміщення загальної площі 61, 4 кв. м, розташоване за адресою: АДРЕСА_1
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду АР Крим через Євпаторійський міський суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або у порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Макарчук В. А.