ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області
У Х В А Л А
07.08.06 р. № 02-11/115
Суддя господарського суду Кіровоградської області Коваленко Н.М., розглянувши матеріали
за позовом: прокурора Новомиргородського району в інтересах держави, в особі якої виступає Новомиргородський районний центр зайнятості, м. Новомиргород, Кіровоградська область
до відповідача: приватного сільськогосподарського підприємства "Тишківка", с.Тишківка, Новомиргородський район, Кіровоградська область
про стягнення заборгованості по страхових внесках на випадок безробіття в сумі 24 800, 61 грн. та пені в сумі 4327, 31 грн.,-
ВСТАНОВИВ:
Прокурором Новомиргородського району в інтересах держави, в особі якої виступає Новомиргородський районний центр зайнятості подано позов про стягнення з приватного сільськогосподарського підприємства "Тишківка" 29127, 92 грн. заборгованості по страховим внескам на випадок безробіття, з яких: 24800, 61 грн. недоїмка та 4327, 31 грн. пеня.
Ухвалою від 18.07.2006 року позовну заяву на підставі п.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України залишено без руху, оскільки позовна заява була оформлена без додержавння вимог ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Позивача зобов"язано усунути недоліки позовної заяви до 11.08.2006 року.
Стаття 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлює вимоги до адміністративного позову.
До позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів.
Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Згідно п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Подана прокурором Новомиргородського району в інтересах держави, в особі якої виступає Новомиргородський районний центр зайнятості копія позовної заяви для направлення відповідачу з додатками не містить підпису прокурора та дати її підписання.
Оскільки позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, суддя на підставі п. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України повертає позовну заяву позивачеві.
Повернення позовної заяви не позбавляють права повторного звернення до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.
Керуючись п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву прокурора Новомиргородського району в інтересах держави, в особі якої виступає Новомиргородський районний центр зайнятості, № 1429 вих. від 12.07.2006 р. (вх. № 2901/36 від 17.07.2006 року) та додані до неї документи повернути прокурору Новомиргородського району.
Ухвала про повернення позовної заяви може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено Кодексом адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства України, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова чи ухвала суду не набрала законної сили.
Суддя Коваленко Н.М.