Справа №2-122/2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 лютого 2007 року. м. Галич
Галицький районний суд Івано-Франківської області
в складі головуючого - судді Мула О.Д.
секретаря Корчук З.Д. розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Галичі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу ,-
встановив :
Позивач звернулась до суду з позовом про розірвання шлюбу з відповідачем.
В судове засідання ОСОБА_1. подала заяву в якій підтримала позовні вимоги і просить справу розглядати в її відсутності. З позовної заяви вбачається , що 12.08.1989р. зареєструвала шлюб з чоловіком , в якому народилися сини ІНФОРМАЦІЯ_1р.- ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2р.-ОСОБА_4. Між ними відсутнє взаєморозуміння та повага , через це часто виникають сімейні сварки та конфлікти , а тому твердо рішила розлучитись.
Просить позов задовольнити , шлюб розірвати , дітей залишити проживати з відповідачем , витрати пов'язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАЦСу покласти на неї.
Відповідач в судове засідання не прибув, хоча про час , день та місце розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку про , що свідчить поштове відправлення НОМЕР_1,2.
Суд, вислухавши оголошену в судовому засіданні позовну заяву ОСОБА_1. , перевіривши та дослідивши матеріали справи в їх сукупності вважає, що позов підлягає до задоволення повністю.
2
Про те , що 12.08.1989 року між сторонами укладено шлюб в якому народилися сини ОСОБА_3-ІНФОРМАЦІЯ_1р. та ОСОБА_4-ІНФОРМАЦІЯ_3 р. , стверджено свідоцтвом про шлюб(повторно) НОМЕР_2 від 17.01.2007р. , копіями свідоцтва про народження синів ОСОБА_3 а НОМЕР_3 від 01.06.1990р. та ОСОБА_4а ОСОБА_4 від 04.02.1997р. (а.с.4-6).
Судом встановлено, що між сторонами відсутнє взаєморозуміння та повага , що породжує конфліктні ситуації в сім"ї , примирення між сторонами вже не буде, шлюб носить формальний характер і дані відносини суперечать інтересам сторін та дітей , сімейним життям не склалося .
За таких обставин суд вважає, що шлюб підлягає розірванню , дітей за згідно позовної заяви слід залишити проживати з татом , витрати пов'язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАЦСу покласти на позивача за його проханням.
На підставі наведеного та ст. ст105, 110, 112, 114, 115 СК України, керуючись ст. ст.. 202-203 ЦПК України , суд ,-
вирішив:
Позов задовольнити повністю.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, що був зареєстрований 12 серпня 1989 року в Бовшівській сільській раді, Галицького району Двано-Франківської області, актовий запис НОМЕР_4- розірвати.
Синів ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народжень та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження залишити проживати з татом ОСОБА_2
Стягнути з ОСОБА_1 при оформленні розірвання шлюбу в органах РАЦСу один неоподаткований мінімум доходів громадян державного мита в дохід держави звільнивши від оплати ОСОБА_2.
Заочне рішення може бути переглянуте Галицьким районним судом за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження , якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано . В разі подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду апеляційна скарга не була подана в строк , рішення набирає законної сили після закінчення цього строку .
3
Заяву про апеляційне оскарження рушення суду до апеляційного суду Івано-Франківської області може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються через Галицький районний суд.