Судове рішення #7050383

 

       

Справа № 2-1035-2009

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17  грудня  2009 року.                                                   смт. Баришівка.

    Баришівський  районний суд Київської області у складі головуючого судді Єременка В.М.

при секретарі    Лунгул Т.А.

розглянувши у відкритому  попередньому судовому засіданні в Баришівському районному суді Київської області цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини до досягнення дитиною трьох років,-

В С Т А Н О В И В :

    Позивачка  звернулась до суду з даним позовом, мотивуючи тим, що  23 лютого 2007 року між нею та відповідачем був зареєстрований шлюб відділом реєстрації актів цивільного  стану Бориспільського міськрайонного управління юстиції  Київської області (актовий запис № 91).. Від спільного подружнього життя мають дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. У зв’язку з тим, що пiд час спiльного подружнього життя виявилась несумiснiсть їхніх характерiв з чоловіком, тому близько півроку  перестали проживати разом та вести спільне господарство. так, як дитина  проживає з нею, то просить стягнути з відповідача ОСОБА_2 на її користь на утримання дитини аліменти  в розмірі ? усіх видів заробітку до досягнення дитиною трьохрічного віку.

    В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1  підтримала заявлений позов і наполягала на стягненні з відповідача ОСОБА_2  аліменти в розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку на  її утримання до досягнення дитиною ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 трьохрічного віку.

            Відповідач ОСОБА_2 на розгляд справи не з»явився. Про день та час розгляду справи повідомлений своєчасно та належним чином. До суду надійшла заява від відповідача про згоду з  заявленими позовними вимогами та про розгляд справи у їх відсутність.

              Відповідно до  ч.4 ст. 130 ЦПК України суд  у попередньому судовому засіданні може ухвалити судове рішення, якщо відповідач визнає  заявлений до нього позов.

         Заслухавши позивачку, суд вважає, що заявлений позов є обґрунтованим і таким, що підлягає до задоволення.

    Судом встановлено, що у позивачки на утриманні знаходиться неповнолітня дитина, дочка ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.

             Встановлені судом обставини підтверджуються:

-   ксерокопією паспорта ОСОБА_5 серія НОМЕР_1 від 03 травня  2007 року,

-   ксерокопією свідоцтва про одруження  ОСОБА_6 та ОСОБА_7. серії НОМЕР_2  від 28. 02.2007 року,

-   ксерокопією свідоцтва про  народження ОСОБА_4  серії НОМЕР_3  від 12.02.2009 року.

Відповідач  ОСОБА_2 на даний час працює  в локомотивному ДЕПО Дарниця ДТГО Південно-Західної залізниці. Суд вважає за потрібне задовольнити  клопотання  позивачки та стягнути з відповідача аліменти в розмірі ? усіх видів заробітку на утримання позивачки ОСОБА_7 до досягнення дочкою ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 трьохрічного віку..

    Відповідно до ст.183 Сімейного кодексу України визначення розміру аліментів на одну дитину визначається судом у частці 1/4 від заробітку відповідача.

У відповідності із ст.ст.180-183 „Сімейного кодексу України”, керуючись ст.ст.10, 30, 60, 130,  208, 209, 212-215, 218, 223, 294, 367 ч.1 п.4  ЦПК України,

В И Р І Ш И В :

    Стягнути із ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_5, працює машиністом тепловоза на локомотивному ДЕПО Дарниця ДТГО Південно-Західної залізниці, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_6. АДРЕСА_1 аліменти на користь ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_8. н., мешканки ІНФОРМАЦІЯ_7 аліменти на її утримання в розмірі ? частини всіх видів заробітку до досягнення малолітньою дочкою ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 трьохрічного віку, починаючи з дня подачі в суд заяви.

    Допустити негайне виконання рішення суду у межах суми платежу за один місяць.

    Стягнути з відповідача ОСОБА_2 державне мито на користь держави в сумі  51 грн.

    Рішення може бути оскаржене на протязі десяти днів за заявою з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Київської області через Баришівський районний суд Київської області.

    Суддя                                                             В.М.Єременко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація