Судове рішення #7055790

Справа № 2-3387 / 09

 

З А О Ч Н Е    Р І Ш Е Н Н Я
 І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

16 грудня 2009 року Червоноградський міський суд Львівської області
складі : головуючого - судді     Новосада М.Д.

при секретарі     Терех У.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Червонограді справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.

                                                                                    В С Т А Н О В И В:

Позивачка звернулась в суд із позовом до відповідача про стягнення аліментів покликаючись на те, що з 28 квітня 2001 року зареєстровано шлюбі із відповідачем у Бутинській сільській Раді Сокальського району  Львівської області, актовий запис № 03                                                                

            Від спільного проживання у них народився син – ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, який  проживає з нею.

            Спільне життя з відповідачем не склалося, про що вона звернулася в суд із позовом про розірвання шлюбу. На даний час вони проживають разом, про те відповідач коштів на утримання сина в добровільному порядку не надає. Їй матеріально  важко одній  утримувати дитину. Відповідач працює має стабільний заробіток, однак розмір своїх доходів приховує.   Тому, просить стягувати з останнього аліменти в примусовому порядку у розмірі ? частини його доходу щомісячно до досягнення дитиною повноліття.

  Позивачка в зв’язку із станом здоров’я в судовому засіданні була відсутня, про день та час розгляду справи була повідомлена.  

Відповідач в судове засідання не з’явився, про причини неявки суд не повідомив.               У відповідності до ст. 76 ЦПК України, про день та час розгляду справи належним чином був повідомлений.    

Оцінивши представлені документи суд вважає, що позов підлягає до задоволення              з наступних підстав:

Судом встановлено, що між сторонами 28 квітня 2001 року зареєстровано шлюбі із відповідачем у Бутинській сільській Раді Сокальського району  Львівської області, про що зроблено актовий  запис за № 03.

Від даного шлюбу мають одну дитину: ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1.

              Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення  нею повноліття.

Проживаючи разом відповідач коштів на утримання сина в добровільному порядку не надає, приховує розмір своїх доходів. В зв’язку із чим поставив позивачку в скрутне  матеріальне становище.  

 З врахуванням вище наведеного суд прийшов до переконання, на вимогу позивачки з відповідача слід стягнути аліменти на утримання сина - ОСОБА_3 в розмірі 1/4 частини заробітку ( доходу ), щомісячно до досягнення ним  повноліття , що буде відповідати реальній можливості сплачувати відповідні кошти на утримання дитини і не буде погіршувати матеріальне становище сторін.

Керуючись ст. ст. 10, 30, 60, 212, 215, 226 ЦПК України, ст. ст. 180, 182, 183 Сімейного Кодексу України , суд, -

В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити.

 Стягувати з ОСОБА_2 в користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дитини - ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частини заробітку ( доходу ) щомісячно, але мінімальний розмір аліментів на дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку в місяць,  починаючи з 14.10.2009 року до повноліття дитини.

Стягнути з ОСОБА_2 51 грн. 00 коп., державного мита в дохід держави та  120 грн. 00 коп. за інформаційно-технічне  забезпечення розгляду цивільної справи.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення набирає чинності через десять днів з часу його оголошення, якщо не буде подано заяву про апеляційне оскарження, або про його перегляд.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

             

                   С У Д Д Я                                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація