Судове рішення #70681501


Справа №2-а-443/10

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м.Запоріжжя 14.01.2010

Суддя Комунарського районного суду м. Запоріжжя Дзярук М.П., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 про включення до списку виборців,

ВСТАНОВИВ:

14.01.2010 в суд з вказаним адміністративним позовом звернувся позивач та просив суд включити його до списку виборців.

14.01.2010 позивач до відкриття провадження в адміністративній справі подав заяву про її відкликання.

Згідно ч. 3 ст. 108 КАС позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач до відкриття провадження у справі подав заяву про її відкликання.

Оскільки позивач до відкриття провадження у справі відкликав свій позов, то позов необхідно повернути позивачеві.

На підставі викладеного, керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 про включення до списку виборців повернути позивачеві.

Копію даної ухвали невідкладно надіслати позивачеві, роз’яснивши позивачеві, що це не позбавляє його права повторного звернення до суду.

Ухвала може бути оскаржена у 5 денний строк з дня отримання її копії шляхом подачі заяви про оскарження та поданням апеляційної скарги протягом 10 днів з дня подачі заяви про оскарження.

Суддя М.П.Дзярук


  • Номер: 2-а-443/10
  • Опис: визнання дій неправомірними та забов’язання провести виплату державної допомоги "дітям війни"
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-443/10
  • Суд: Жовківський районний суд Львівської області
  • Суддя: Дзярук М.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.08.2009
  • Дата етапу: 27.09.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація