Справа № 3- 1635/2009 р.
П О С Т А Н О В А
І М ЕН Е М У К Р А Ї Н И
15 грудня 2009 року Суддя Саратського районного суду Одеської області Смірнова І.О.,
розглянувши матеріали, які надійшли з Саратського РВ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, українця, громадянина України, одруженого, не працюючого, який притягався до адміністративної відповідальності 26 червня 2009 року за ч.1 ст. 187 КУпАП; 22 липня 2009 року за ч.2 ст.187 КУпАП та 26 серпня 2009 року за ч.2 ст.187 КУпАП,
за ч. 2 ст.187 КУпАП,
суддя
В С Т А Н О В И Л А:
ОСОБА_1, відносно якого 27 січня 2009 року Саратським районним судом Одеської області був встановлений адміністративний нагляд строком на один рік; одним з обмежень якого було зобов’язання: кожну середу з 10 до 11 години з’являтись на реєстрацію до кабінету дільничого Саратського РВ ГУМВС в Одеській області, який знаходиться в Ярославській сільській раді Саратського району, Одеської області; будучі ознайомлений зі встановленими обмеженнями, 18 листопада 2009 року, до 11 години він не з’явився на реєстрацію до опорного пункту міліції в селі Ярославка Саратського району; чим порушив пункт 3 встановлених по відношенню до нього обмежень.
ОСОБА_1 в суді провину визнав.
При обранні виду адміністративного стягнення, суд враховує той факт, що ОСОБА_1 провину визнав, покаявся, не працює. З урахуванням особи правопорушника, суд вважає що до нього необхідно застосувати такий захід, як накладення адміністративного стягнення у виді адміністративного арешту.
Керуючись ст.ст. 283, 284, 285, 294 КУпАП,
суддя
П О С Т А Н О В И Л А:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком на 6 (шість) діб.
Постанову про адміністративне правопорушення може бути оскаржено, протягом десяти днів з дня проголошення, до апеляційного суду Одеської області через Саратський районний суд Одеської області.
СУДДЯ
- Номер: 3-в/583/15/21
- Опис:
- Тип справи: на справу в порядку виконання постанов у справах про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1635/09
- Суд: Охтирський міськрайонний суд Сумської області
- Суддя: Смірнова Ірина Олександрівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.09.2021
- Дата етапу: 29.09.2021