У Х В А Л А
про закриття провадження у справі
Справа № 2-а-10216/09/1570
20 жовтня 2009 року Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Колесниченко О.В.,
при секретарі Болотовій К.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов Управляння пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області до дочірнього підприємства «Автотранс – 117» про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 27068,13 грн., -
В С Т А Н О В И В:
До суду надійшов адміністративний Управляння пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області до дочірнього підприємства «Автотранс – 117» про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 27068,13 грн .
Ухвалою від 26.08.2009р. Одеським окружним адміністративним судом було відкрите провадження по даній справі та розпочате підготовче провадження.
Ухвалою від 17.09.2009р. Одеським окружним адміністративним судом було з акінчено підготовче провадження і призначено справу до судового розгляду.
22.09.2009 року Управляння пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області звернулось до суду з клопотанням про закриття провадження у справі на підставі п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України , у зв’язку з погашенням відповідачем заборгованості у повному обсязі у добровільному порядку у сумі 27068,13 грн. В обґрунтування зазначеного клопотання відповідачем було надано належним чином засвідчену копію витягу з банку.
У судовому засіданні 20.10.2009 року представник позивача підтримав клопотання про закриття провадження у даній справі.
Відповідач був належним чином повідомлений про час та місце проведення судового засідання по даній справі, проте в судове засідання не з'явився, про причини неприбуття не повідомив .
Згідно з ч.1 ст. 51 КАС України позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитись від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду.
Згідно ст. 136 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що відмова Управляння пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області від позову не суперечить закону, не порушує чиї-небудь права та інтереси і є всі підстави для прийняття відмови від позову та закриття провадження по справі.
Керуючись ст.ст. 136, 157, 158-160, 165 КАС України, суд,-
УХВАЛИВ:
Прийняти відмову Управляння пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області від адміністративного позову.
Провадження у справі за адміністративним позовом Управляння пенсійного фонду України в Балтському районі Одеської області до відкритого акціонерного товариства «Балтський завод продтоварів» про стягнення заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 8668,40 грн. - закрити.
Роз’яснити позивачу, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення з даними позовними вимогами не допускається.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-дневний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя О.В. Колесниченко
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
65062, Україна, м.Одеса, вул.Фонтанська дорога,14
__________ 2-а-10216/09/1570
ДП «Автотранс-117»
66100, Одеська область, м. Балта, вул. Донецька, 2
Одеський окружний адміністративний суд надсилає копію ухвали про закриття провадження у справі до відома.
Додаток: копія ухвали на 2-х аркушах.
Суддя О.В. Колесниченко
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
65062, Україна, м.Одеса, вул.Фонтанська дорога,14
__________ 2-а-10216/09/1570
ДП «Автотранс-117»
66100, Одеська область, м. Балта, вул. Донецька, 2
Одеський окружний адміністративний суд надсилає копію ухвали про закриття провадження у справі до відома.
Додаток: копія ухвали на 2-х аркушах.
Суддя О.В. Колесниченко