Справа № 2-9706/09
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 жовтня 2009 року Московський районний суд м.Харкова в складі: головуючого – судді Єлізаров І.Є., при секретарі -Бузиннік Є.С. , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до суду з позовом про розірвання шлюбу.
Свої позовні вимоги позивачка мотивувала тим, що 15.03.2008 року зареєструвала шлюб з відповідачем . Від шлюбу сторони мають дитину- ОСОБА_3 ,ІНФОРМАЦІЯ_1.
Сторони втратили почуття взаємоповаги , проживають окремо , не підтримують шлюбні відносини, позивач вважає, що сімя розпалась.
В судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги, і просив суд їх задовольнити.
Відповідач в судове засідання зявився, проти позову не заперечував та не оспорював доводи позивача.
Суд вислухавши пояснення позивача, відповідача , дослідивши матеріали справи, вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.
15.03.2008 року сторони зареєстрували шлюб . Від шлюбу сторони мають дитину –ОСОБА_3 ,ІНФОРМАЦІЯ_1.
Сторони припинили шлюбно-сімейні відносини, спільного господарства не ведуть, на теперешній час сімя фактично розпалась і шлюб зберегти не можливо.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 213-215,226 ЦПК України, ст. ст. 110,112 СК України, суд,-
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , зареєстрований 15.03.2008 року Московським відділом РАЦС, актовий запис № 236.
Витрати по оплаті державного мита в розмірі 17 гривен покласти на позивача, відповідача від витрат звільнити.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Харківської області через Московський районний суд м. Харкова протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Суддя Єлізаров І.Є.