Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #70967531

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

пр. Науки, 5, м. Харків, 61022, тел. (057) 702-00-72

е-mail: inbox@dna.arbitr.gov.ua


У Х В А Л А

про повернення апеляційної скарги

25.04.2018                                                                                          справа № 3/290

Донецький апеляційний господарський суд у складі:

головуючий суддя: Судді: ОСОБА_1О ОСОБА_2, ОСОБА_3

розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонд України в м. Сєвєродонецьку, м. Сєвєродонецьк Луганської області

на ухвалу господарського суду Луганської області

ухвалене16.03.2018р.

у справі№3/290 (суддя Ворожцова А.Г.)

за позовомСєвєродонецького міського відділу Луганського обласного управління Пенсійного фонду України, м.Сєвєродонецьк Луганської області

доСпілки селянських господарств «Нива», с. Ковалівка Луганської області

простягнення 775, 63 грн.


                                                  В С Т А Н О В И В:


Ухвалою Господарського суду Донецької області від 16.03.2018р. у справі №3/290 у задоволені заяви Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку № 379/07-19 від 26.02.2018р. про поновлення пропущеного строку для пред’явлення наказу № 3/290 від 09.11.2000 до виконання – відмовлено.

Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку, м. Сєвєродонецьк Луганської області, не погодившись з прийнятою ухвалою суду, звернулось до Донецького апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою на ухвалу Господарського суду Донецької області від 16.03.2018р. у справі №3/290 разом з клопотанням про звільнення від сплати судового збору.

Ухвалою Донецького апеляційного господарського суду від 05.04.2018р. було відмовлено у задоволені клопотання про звільнення від сплати судового збору та апеляційну скаргу залишено без руху, Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку, м. Сєвєродонецьк Луганської області зобов’язано усунути недоліки поданої апеляційної скарги протягом 10 днів з дня вручення означеної ухвали , а саме: сплатити судовий збір в розмірі 1762, 00 грн. за подання апеляційної скарги, а також надати суду клопотання про поновлення пропущеного процесуального строку на апеляційне оскарження, з обґрунтуванням та доказами поважності причин пропуску такого строку.

28.03.2018р. до Донецького апеляційного господарського суду надійшло рекомендоване повідомлення, яке свідчить про отримання Скаржником вищевказаної ухвали суду - 13.04.2018р., тобто апелянт був обізнаний щодо допущених недоліків при поданні апеляційної скарги.

Відповідно до частини 2 статті 260 ГПК та частини 4 статті 174 ГПК апеляційна скарга не приймається та повертається судом апеляційної інстанції, якщо особа не усунула недоліки апеляційної скарги, яку залишено без руху, в установлений судом строк.


Беручи до уваги, що у встановлений судом термін недоліки апеляційної скарги не були усунені, суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що апеляційна скарга підлягає поверненню.



З огляду на викладене, керуючись ст. ст. 174, 234, 258, 260, 281 Господарського процесуального кодексу України, Донецький апеляційний господарський суд, -


                                                            У Х В А Л И В:



1.Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку на ухвалу Господарського суду Луганської області 05.04.2018р. у справі №3/290 повернути без розгляду, а справу Господарському суду Луганської області.

2. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена в касаційному порядку.


Додаток на адресу заявника: апеляційна скарга з доданими до неї документами на 6 арк., поштовий конверт.




Головуючий суддя:                                                                                Д.О. Попков



Судді:                                                                                                     О.О. Радіонова


                                                                                                              

                                                                                                              ОСОБА_3



надрук. 3 прим.: 1. Позивачу; 2. Відповідачу; 3. У справу.


  • Номер:
  • Опис: стягнення заборгованості
  • Тип справи: Інші типи заяви (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 3/290
  • Суд: Господарський суд Луганської області
  • Суддя: Попков Д.О
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.12.2017
  • Дата етапу: 26.12.2017
  • Номер:
  • Опис: стягнення заборгованості
  • Тип справи: Поновлення пропущеного строку для пред’явлення наказу до виконання (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 3/290
  • Суд: Господарський суд Луганської області
  • Суддя: Попков Д.О
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.03.2018
  • Дата етапу: 16.03.2018
  • Номер:
  • Опис: про поновлення пропущеного строку для пред'явлення наказу до виконання
  • Тип справи: Розстрочення, відстрочення, повернення судового збору та звільнення від його сплати (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 3/290
  • Суд: Донецький апеляційний господарський суд
  • Суддя: Попков Д.О
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.04.2018
  • Дата етапу: 06.04.2018
  • Номер:
  • Опис: поновлення пропущеного строку для пред'явлення наказу до виконання
  • Тип справи: За заявою сторони (друга iнстанцiя)
  • Номер справи: 3/290
  • Суд: Донецький апеляційний господарський суд
  • Суддя: Попков Д.О
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.04.2018
  • Дата етапу: 25.04.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація