Судове рішення #7098926

 

Справа № 2-6203/09  

  У Х В А Л А  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

 

21 серпня 2009 року суддя Малиновського районного суду м. Одеси Дрішлюк А.І., дослідивши матеріали позовної заяви Закритого акціонерного товариства комерційного банку «Приват Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 та інш. про стягнення заборгованості, -      

  в с т а н о в и в :  

 До Малиновського районного суду м. Одеси звернувся ЗАТ КБ «Приват Банк» з позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 та інш. про стягнення заборгованості.  

 Ухвалою судді Малиновського районного суду м. Одеси Дрішлюка А.І. від 27.07.2009 року позов Закритого акціонерного товариства комерційного банку «Приват Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 та інш. про стягнення заборгованості, залишено без руху в зв'язку з невиконанням вимог ст. 119 ЦПК України. Для усунення недоліків було надано строк до 20 серпня 2009 року.  

У встановлений суддею строк позивач не виконав вимоги вказаної ухвали.     Пунктом 2 статті 121 ЦПК встановлено, що у випадку невиконання вимог в установлений судом строк, позовна заява вважається неподаною та повертається позивачеві.  

На підставі викладеного, керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя –

  у х в а л и в:  

             Позов Закритого акціонерного товариства комерційного банку «Приват Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 та інш. про стягнення заборгованості визнати неподаним та повернути заявникові.  

      

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційному суду через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали та подання апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

  СУДДЯ           А.І. ДРІШЛЮК  

       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація