Справа № 3-2671/09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
08.12.2009 року суддя Білозерського районного суду Херсонської області Строілов С.О., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення передбачене ст.130 ч.1 КУпАП відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Херсонської області, непрацюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1-
В С Т А Н О В И В:
29.09.2009 року о 16-50 год. ОСОБА_1 в м.Херсоні на вул.Шенгелія керував транспортним засобом Богдан А 06921 д/н НОМЕР_1 в стані наркотичного сп’яніння, чим порушив п.2.9 ПДР України, що підтверджується протоколом медичного огляду № 2387 від 29.09.2009 року.
В суді ОСОБА_1 свою вину у скоєному правопорушенні не заперечував та щиро розкаявся.
За вказане правопорушення передбачена відповідальність згідно з ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Керуючись ст.ст. 130 ч.1, 283 КУпАП, суддя –
П О С Т А Н О В И В:
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт строком на 50 год.
Вилучене посвідчення водія повернути ОСОБА_1
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Херсонської області через Білозерський районний суд Херсонської області.
Суддя Строілов С.О.