Судове рішення #7111103

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД      

01025, м.Київ, пров. Рильський, 8                                                            т. (044) 278-46-14

  ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  08.12.2009                                                                                           № 13/59

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого:          Рєпіної  Л.О.

суддів:            

при секретарі:           

За участю представників:

позивача – ОСОБА_1;

відповідача – Гомза Ю.І., Сігнаєвський І.О., Мазка В.П.;

третя особа – не з’явилися

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_5

на рішення Господарського суду м.Києва від 21.10.2009

у справі № 13/59 (суддя

за позовом ОСОБА_5

до Публічного акціонерного товариства "Продовольча компанія "Ясен"

третя особа відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "Поліський реєстратор"

про визнання недійсним рішення загальних зборів акціонерів

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_5 (далі – ОСОБА_5Ю.) звернувся до господарського суду з позовом до Відкритого акціонерного товариства Продовольча компанія «Ясен» (далі – ВАТ «ПК «Ясен») про визнання недійсним рішення загальних зборів акціонерів ВАТ «ПК «Ясен», проведених 23.04.2009.

Ухвалою господарського суду Чернігівської області від 08.09.2009 порушено провадження у справі № 13/59 за позовом ОСОБА_5 до ВАТ «ПК «Ясен», третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю «Поліський реєстратор» (ТОВ «Поліський реєстратор») про визнання недійсним рішення загальних зборів акціонерів.

ОСОБА_5 уточнив позовні вимоги та просив суд визнати недійсним рішення загальних зборів акціонерів ВАТ ПК «Ясен», проведених 23.04.2009 в цілому.

Ухвалою господарського суду Чернігівської області від 06.10.2009 здійснено процесуальне правонаступництво відповідача - ВАТ «ПК «Ясен» на Публічне акціонерне товариство Продовольча компанія «Ясен» (далі – ПАТ «ПК «Ясен»).

Рішенням господарського суду Чернігівської області від 21.10.2009 у справі № 13/59 в позові відмовлено повністю.

Не погоджуючись з рішенням господарського суду Чернігівської області від 21.10.2009 ОСОБА_5 подав апеляційну скаргу, в якій просить рішення суду скасувати та прийняти нове, яким позовні вимоги задовольнити.

Апеляційна скарга мотивована тим, що судом першої інстанції неповно з’ясовано обставини, що мають значення для справи, а також порушено норми матеріального та процесуального права.

У відзиві на апеляційну скаргу ПАТ «ПК «Ясен» просило апеляційну скаргу ОСОБА_5 залишити без задоволення, а рішення господарського суду Чернігівської області від 21.10.2009 у справі № 13/59 залишити без змін.

Розглянувши доводи апеляційної скарги, дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників учасників судового процесу, суд встановив:

Відповідно до статуту, що затверджений загальними зборами 21.08.2009, відповідач - ПАТ «ПК «Ясен», є повним правонаступником ВАТ «ПК «Ясен», що було зареєстроване розпорядженням Чернігівського міського голови від 20.05.2004р. №182-р та було повним правонаступником прав та обов’язків орендного підприємства «Чернігівський завод продтоварів» та Відкритого акціонерного товариства по випуску продтоварів «Ясен». Статутний капітал відповідача поділено на прості іменні акції номінальною вартістю 0,86 грн.

Спір між сторонами виник внаслідок незгоди позивача з рішеннями, що прийняті на загальних зборах ВАТ «ПК «Ясен» 23.04.2009.

Зокрема, як підтверджується матеріалами справи, 23.04.2009 реєстраційною комісією у складі 3-х осіб складено протокол реєстрації учасників загальних зборів акціонерів ВАТ «ПК «Ясен», відповідно до якого на початок зборів зареєструвались учасники з загальною кількістю 5320357 голосів, що становить 90,10 % від загальної кількості випущених в обіг акцій та свідчить про наявність кворуму загальних зборів згідно з чинним законодавством України.

Цього ж дня, 23.04.2009 проведено загальні збори акціонерів ВАТ «ПК «Ясен», про що складено протокол № 15. В протоколі зазначено, що на загальних зборах акціонерів ВАТ «ПК «Ясен» присутні акціонери товариства та представники акціонерів в кількості 38 осіб, які володіють у сукупності 5320357 шт. акцій, що становить 90,10 % статутного капіталу товариства; реєстрація учасників здійснювалась у відповідності з чинним законодавством, статутом ВАТ та реєстром акціонерів (власників іменних цінних паперів) ВАТ, підготовленим реєстратором -  ТОВ «Поліський реєстратор» – станом на 23.04.2009 Кількість акціонерів ВАТ «ПК «Ясен» за реєстром становить 746, в т.ч. фізичних осіб – 478, юридичних осіб – 2.

На загальних зборах вирішено:

- обрати головою зборів Сінгаєвського І.О., секретарем зборів Волощук Л.Є., затвердити регламент розгляду питань порядку денного;

- затвердити результати господарської діяльності ВАТ «ПК «Ясен» за 2008 рік, затвердити основні напрямки діяльності ВАТ «ПК «Ясен» на 2009 рік;

- затвердити звіт про роботу Спостережної (Наглядової) ради ВАТ «ПК «Ясен» за 2008 рік.

- -затвердити звіт Ревізійної комісії за 2008 рік;

- затвердити річний звіт, баланс ВАТ «ПК «Ясен» за 2008 рік;

- нерозподілений прибуток ВАТ за 2008 рік в сумі 5664 тис. грн. направити на формування резервного капіталу;

- реорганізувати ВАТ «Продовольча компанія «Ясен» виділивши з нього Товариство з додатковою відповідальністю «Продовольчий комплекс «Ясен».

З приводу реорганізації зборами також прийняті наступні рішення:

- встановити строк для подачі акціонерами, які не голосували за прийняття рішення про реорганізацію, заяв про викуп належних їм акцій - до 23 травня 2009 року включно. Викуп акцій здійснюється на підставі договору за ціною, що визначається оцінкою, за домовленістю сторін, але не нижчою за номінальну вартість акцій. Відповідні заяви про викуп акцій подаються Правлінню Товариства до 23 травня 2009 року включно.

- на підставі особистого волевиявлення акціонерів ВАТ «Продовольча компанія «Ясен» здійснити обмін належних таким акціонерам простих іменних акцій товариства на зобов’язання про видачу відповідних часток у статутному капіталі товариства з додатковою відповідальністю «Продовольчий комплекс «Ясен» у кількості, яка дорівнює співвідношенню розміру статутного капіталу ТДВ «Продовольчий комплекс «Ясен» до розміру статутного капіталу ВАТ «Продовольча компанія «Ясен», тобто у кількісному та вартісному співвідношенні 1:1 (одна проста іменна акція ВАТ «Продовольча компанія «Ясен» номінальною вартістю 0,86 грн. обмінюється на зобов’язання видати частку у статутному капіталі ТДВ «Продовольчий комплекс «Ясен» номінальною вартістю 0,86 грн.);

- засновниками – учасниками ТДВ «Продовольчий комплекс «Ясен», що виділяється із ВАТ «Продовольча компанія «Ясен», виступатимуть виключно ті акціонери ВАТ, які виявлять бажання взяти участь у створенні ТДВ «Продовольчий комплекс «Ясен».

Правлінню ВАТ «ПК «Ясен» доручено:

- оформити засновникам ТДВ «ПК «Ясен» письмові зобов’язання про видачу часток у статутному капіталі ТДВ «ПК «Ясен» в обмін на відповідну кількість акцій ВАТ «ПК «Ясен».

- забезпечити повідомлення органу державної реєстрації, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, акціонерів та кредиторів ВАТ про прийняте рішення щодо реорганізації товариства у строки та в порядку, визначені вимогами чинного законодавства.

Встановлено термін та порядок для заявлення вимог кредиторів ВАТ «ПК «Ясен». Правлінню доручено ВАТ вжити усіх можливих заходів щодо виявлення кредиторів ВАТ та письмово повідомити їх про реорганізацію товариства.

Покладено функції та повноваження Комісії з виділу товариства з додатковою відповідальністю «Продовольчий комплекс «Ясен» на наступних членів правління ВАТ «Продовольча компанія «Ясен» у складі голова комісії Попело А.В., члени комісії Пузир на С.С., Крупеник В.Ф., Горб Н.П.

Доручено комісії з виділу скласти і подати на розгляд Загальним зборам акціонерів ВАТ «Продовольча компанія «Ясен» розподільчий баланс ВАТ.

Вирішено здійснити емісію акцій ВАТ «Продовольча компанія «Ясен».

Крім того, загальними зборами від 23.04.2009 вирішено скасувати деякі рішення, прийняті загальними зборами акціонерів ВАТ «Продовольча компанія «Ясен» 29.04.2008 та 21.08.2008, зокрема які стосуються реорганізації ВАТ «Продовольча компанія «Ясен» шляхом виділення Приватного підприємства «Продовольчий комплекс «Ясен», а саме:

Частиною 5 ст. 98 ЦК України передбачено право учасника товариства на оскарження рішення загальних зборів до суду.

Рішення загальних зборів учасників (акціонерів) та інших органів господарського товариства є актами, оскільки ці рішення породжують певні правові наслідки, спрямовані на регулювання господарських відносин, і мають обов’язковий характер для суб’єктів цих відносин. Підставами для визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів (учасників) господарського товариства можуть бути, зокрема, порушення вимог закону та/або установчих документів під час скликання та проведення загальних зборів товариства; позбавлення акціонера (учасника) товариства можливості взяти участь у загальних зборах; порушення рішенням загальних зборів права чи законні інтереси акціонера (учасника) товариства.

При цьому, права учасника господарського товариства внаслідок недотримання вимог закону про скликання і проведення загальних зборів необхідно вважати порушеними, якщо він не зміг взяти участь у загальних зборах, належним чином підготуватися до розгляду питань порядку денного, зареєструватись для участі у загальних зборах тощо.

Матеріалами справи підтверджується, що 08.04.2009 між позивачем –ОСОБА_5 (покупець) та Відкритим акціонерним товариством Всеукраїнський Акціонерний Банк (ВАТ «ВіЕйБі Банк», що є резидентом України (Ліцензія ДКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку –діяльність з торгівлі цінними паперами: брокерська діяльність АВ № 362271 від 16.10.2007) (брокер) та Товариство з обмеженою відповідальністю “Аноріа” (ТОВ «Аноріа») (продавець) укладено договір на виконання (купівлі-продажу цінних паперів) № Б –19/09.

Згідно виписки про стан рахунку у цінних паперах № 012849, складеної на 08.04.2009 у зберігача кількість цінних паперів номінальною вартістю 0,86 грн., емітент ВАТ «Продовольча компанія «Ясен»на рахунку ОСОБА_13 становить 300557 штук.

Згідно виписки про стан рахунку у цінних паперах № 012849 складеної на 22.04.2009 у зберігача кількість цінних паперів номінальною вартістю 0,86 грн., емітент ВАТ «Продовольча компанія «Ясен», на рахунку ОСОБА_13 становить 300557 штук.

Згідно виписки про стан рахунку у цінних паперах № 012849 (обмежена), складеної на 04.09.2009, у зберігача кількість цінних паперів номінальною вартістю 0,86 грн. емітент ВАТ «Продовольча компанія «Ясен» на рахунку  ОСОБА_13 становить 300557 штук.

Отже, на час проведення загальних зборів 23.04.2009 та вирішення спору по суті позивач є власником корпоративних прав ВАТ «Продовольча компанія «Ясен», та, відповідно, є належним позивачем.

Як підтверджується матеріалами справи, на день проведення зборів Відкрите акціонерне товариство «Продовольча компанія «Ясен», здійснювало діяльність на підставі статуту (нова редакція), що затверджений загальними зборами акціонерів ВАТ «ПК «Ясен» від 24.03.2005 (протокол № 10), державну реєстрацію змін до установчих документів проведено 17.06.2005.

Згідно п. 9.2.1 зазначеного статуту вищим органом товариства є загальні збори акціонерів. В загальних зборах акціонерів мають право брати участь акціонери або їх представники, незалежно від кількості і категорії акцій, власниками яких вони є. Приймати участь в загальних зборах акціонерів з правом дорадчого голосу можуть і члени виконавчих органів, що не є акціонерами.

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про господарські товариства» про проведення загальних зборів акціонерів держателі іменних акцій повідомляються персонально передбаченим статутом способом. Крім того, загальне повідомлення друкується в місцевій пресі за місцезнаходженням акціонерного товариства і в одному із офіційних друкованих видань Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України чи Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку із зазначенням часу і місця проведення зборів та порядку денного. Якщо до порядку денного включено питання про зміну статутного (складеного) капіталу акціонерного товариства, то одночасно з порядком денним друкується інформація, передбачена статтею 40 цього Закону. Повідомлення повинно бути зроблено не менш як за 45 днів до скликання загальних зборів. У разі необхідності може бути зроблено повторне повідомлення в зазначених засобах масової інформації. Загальні збори акціонерів проводяться на території України, як правило, за місцезнаходженням акціонерного товариства, за винятком випадків, коли на день проведення загальних зборів 100 відсотками акцій товариства володіють іноземці, особи без громадянства, іноземні юридичні особи, а також міжнародні організації.

Аналогічні положення містить п. 9.2.9 статуту відповідача.

Як підтверджується матеріалами справи, 26.02.2009 р. між ВАТ «ПК «Ясен» (емітент) та ТОВ «Поліський Реєстратор» (реєстратор), що здійснює на підставі ліцензії, виданої Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 04.06.2008 р. № 416704, професійну діяльність на фондовому ринку –депозитарну діяльність, а саме діяльність з ведення реєстру власників іменних цінних паперів, укладено договір № 15-33А про надання послуг з інформаційного та організаційного забезпечення проведення загальних зборів.

ТОВ «Поліський реєстратор» 27.02.2009 було направлено лист № 4/71 ВАТ «ВіЕйБі Банк» про надання переліку власників іменних цінних паперів ВАТ “Продовольча компанія «Ясен», які обліковуються на рахунку номінального утримувача ВАТ «ВіЕйБі Банк» станом на 03.03.2009 для повідомлення акціонерів про проведення загальних зборів акціонерів.

Оригінал переліку ТОВ «Поліський реєстратор» було отримано 10.03.2009 та здійснено розсилку повідомлень про проведення загальних зборів акціонерів товариства всім акціонерам згідно реєстру акціонерів та переліку власників - номінальних утримувачів станом на 04.03.2009. Оригінали поштових реєстрів було передано ВАТ «Продовольча компанія «Ясен».

Як підтверджується матеріалами справи сформована станом на 03.03.2009 року зберігачем ВАТ «ВіЕйБі Банк для реєстратора інформація про емітента цінних паперів (арк.справи 114) мала зазначення про наявність корпоративних прав у ТОВ «Анорія» в кількості 300567 шт. Повідомлення про проведення загальних зборів відповідно направлялись ТОВ «Анорія».

Разом з тим, як вбачається з матеріалів справи, про призначення на 23.04.2009 проведення загальних зборів позивач був обізнаний як директор ТОВ «Анорія», яке отримувало від реєстратора повідомлення про проведення зборів. В якості керівника ТОВ «Анорія» позивач 21.04.2009 надавав довіреність строком дії до 23.04.2009 (включно) на прийняття участі в загальних зборах ВАТ «ПК «Ясен». Отже, колегія суддів погоджується з висновками суду перешої інстанції, що ОСОБА_5, як уповноважена особа ТОВ «Анорія» та як фізична особа –акціонера відповідача, мав достовірну інформацію щодо загальних зборів відповідача, проведення яких було скликано на 23 квітня 2009 року та щодо пропозицій про внесення змін до порядку денного.

Частиною першою статті 43 Закону України «Про господарські товариства» обов'язок опублікувати загальне повідомлення про скликання загальних зборів в одному із офіційних друкованих видань Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України чи Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку встановлений законом для інформування власників акцій, які ще не зареєстровані в системі реєстру власників іменних цінних паперів акціонерного товариства, а також тих осіб, які до проведення загальних зборів можуть придбати акції і зареєструватися у реєстрі власників іменних цінних паперів акціонерного товариства про скликання загальних зборів.

Як підтверджується матеріалами справи відповідно до зазначених вище вимог ст. 43 відповідачем здійснені публікації про скликання загальних зборів на 23.04.2009 - газета Чернігівські відомості №10 (938) від 04.03.2009 та Бюлетень. Цінні папери України №45-46 (2569-2570) від 02.03.2009; та про внесення змін до порядку денного загальних зборів –газета «Деснянська правда» № 39 (27870) від 09.04.2009 та Відомості Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку №66 від 09.04.2009 та №67 від 10.04.2009.

Отже, оголошення про проведення зборів та відповідно про внесення змін до порядку денного опубліковані відповідачем відповідно до вимог ст. 40, 43 Закону України «Про господарські товариства» та статуту ВАТ, а відповідну інформацію про внесення змін до порядку денного скликаних зборів позивач мав можливість отримати з друкованих ЗМІ.

З огляду на наведені обставини, враховуючи, що позивач став власником цінних паперів лише з 08.04.2009, відповідно, відомості отримані реєстратором станом на 03.03.2009 не могли містити інформацію про набуття позивачем корпоративних прав у ВАТ «Продовольча компанія «Ясен», колегія суддів вважає, що з боку відповідача відсутні порушення порядку повідомлення позивача про проведення загальних зборів.

З аналогічних підстав колегія суддів вважає, що з боку відповідача відсутні порушення порядку повідомлення акціонерів  про внесення змін до порядку денного.

Разом з тим, колегія суддів не може погодитись з висновками суду першої інстанції щодо законності реорганізації ВАТ «ПК «Ясен» шляхом виділення Товариства з додатковою відповідальністю, з огляду на наступне.

У відповідності до ч.1-3 ст. 19 Закону припинення діяльності товариства відбувається шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) або ліквідації з дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції. Реорганізація товариства відбувається за рішенням вищого органу товариства. При реорганізації товариства вся сукупність прав та обов’язків товариства переходить до його правонаступників.

Разом з тим, як ч.1 ст. 104 Цивільного кодексу України так і ч. 1 та 4 ст. 59 Господарського кодексу України не відносять виділення до способів припинення господарського товариства. А отже, колегія погоджується з висновками суду першої інстанції щодо правомірності виділення з акціонерного товариства нової юридичної особи без припинення діяльності самого товариства.

Відповідно до ст. 109 ЦК України виділом є перехід за розподільчим балансом частини майна, прав та обов'язків юридичної особи до однієї або кількох створюваних нових юридичних осіб. До виділу застосовуються за аналогією положення частин першої, другої та четвертої статті 105 та положення статей 106 і 107 цього Кодексу.

Послідовність дій, до яких вдаються товариства під час емісії акцій при реорганізації шляхом виділення, особливості порядку реєстрації випуску таких акцій врегульовані Положенням Про порядок реєстрації випуску акцій та інформації про їх емісію під час реорганізації товариств (далі –Положення 221), що затверджено рішенням Державної комісії з цінних паперів України від 30.12.1998 за № 221 та є обов’язковим для виконання учасниками ринку цінних паперів відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні».

Як і в статті 109 Цивільного кодексу України, пунктом 5.1 Положення  виділення  визначено як перехід за розподільчим балансом частини майна, прав та обов'язків товариства, що реорганізується.

Разом з тим, системний аналіз інших положень Порядку реєстрації випуску акцій свідчить, що при реорганізації акціонерного товариства шляхом виділення, можливо виділення виключно товариства. Більш того, викладена в п. 4.3 і 5.3 Положення № 221 вимога щодо номінальної вартості товариств, створених шляхом розділу (виділення), яка повинна дорівнювати номінальній вартості акцій реорганізовуваного товариства, свідчить про можливість виділення в процесі реорганізації акціонерного товариства лише акціонерного товариства.

Кожний з учасників реорганізовуваного товариства має право отримати акції або частки у статутному фонді товариств, створюваного шляхом розділу (виділення) в кількості, рівній співвідношенню розмірів статутних фондів створених товариств до розміру статутного фонду реорганізовуваного товариства. При цьому має бути забезпечено виконання умов неподільності акції та обміну акцій (або частин у статутному фонді) на цілу кількість акцій кожного товариства, створеного шляхом розділу.

Виділення з акціонерного товариства товариства з додатковою відповідальністю фактично позбавляє акціонерів останнього, на обмін належних їм акцій на частку в статутному фонді новостворюваної юридичної особи у вигляді акцій.

Отже, законодавствам чинним на час проведення загальних зборів 23.04.2009р. не передбачено можливості виділення з акціонерного товариства  товариства з додатковою відповідальністю.

Доводи відповідача, викладені у відзиві на апеляційну скаргу, щодо законності виділення з ВАТ товариства з додатковою відповідальністю колегією суддів відхиляються, оскільки встановлений порядок реєстрації випуску акцій та інформації про їх емісію під час реорганізації товариств є актом законодавства України, що обов’язковий для виконання учасниками ринку цінних паперів відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та підлягає до застосування до спірних відносин відповідно до ст. 4 Цивільного кодексу України.

З огляду на наведене, рішення загальних зборів про реорганізацію ВАТ «ПК «Ясен» шляхом виділення Товариства з додатковою відповідальністю, призначення комісії з виділу та про здійснення емісії акцій акціонерного товариства прийнято в порушення процедури емісії акцій під час реорганізації товариства шляхом виділення, порушує права позивача як власника корпоративних прав ВАТ «ПК «Ясен», а отже, підлягає визнанню недійсним в цій частині.

Разом з тим, колегія суддів вважає за необхідне зазначити, що на час розгляду апеляційної скарги, питання можливості виділу з акціонерного товариства будь якого іншого товариства вирішено законодавцем в Законі України «Про акціонерні товариства»,  що набув чинності 30.04.2009р. Зокрема, відповідно до ч. 1 ст. 86 цього Закону, з акціонерного товариства може виділитися лише акціонерне товариство.

Щодо решти рішень прийнятих на загальних зборах 23.04.2009, колегія суддів вважає, що позовні вимоги задоволенню не підлягають оскільки позивачем не обґрунтовано ні порушень положень чинного законодавства при прийнятті відповідачем рішень, ні порушень його прав в наслідок прийняття таких рішень.

Враховуючи викладене, колегія суддів вважає, що судом першої інстанції при вирішенні спору невірно застосовані норми матеріального права, що є підставою для скасування рішення від 21.10.2009 та прийняття нового, про часткове задоволення позову із новим розподілом судових витрат відповідно до ст. 49 ГПК України.

Клопотання відповідача щодо зміни рішення суду першої інстанції в частині розподілу судових витрат та покладення на позивача витрат по сплаті послуг адвоката в сумі 6000 грн. задоволенню не підлягає як необґрунтоване, оскільки по-перше, в суді першої інстанції відповідач не заявляв про наявність витрат пов’язаних з розглядом справи, доказів не подавав, та згідно із платіжним дорученням доданім до клопотання витрати поніс після розгляду справи в суді першої нітсанції. По-друге, з поданих відповідачем в обґрунтування клопотання договору від 08.10.2009р. та платіжного доручення від 07.10.2009р. не вбачається які витрати поніс відповідач при розгляді справи в суді першої інстанції, а які в апеляційній, що унеможливлює пропорційний розподіл судових витрат апеляційним судом.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 99, 101 – 105 Господарського процесуального кодексу України, суд

  ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_5 задовольнити частково.

Рішення господарського суду Чернігівської області від 21.10.2009 скасувати. Прийняти нове рішення.

Позов задовольнити частково.

Визнати недійсними пункти 7, 8, 9 рішення загальних зборів акціонерів Відкритого акціонерного товариства «Продовольча компанія «Ясен» від 23.04.2009 (протокол № 15 від 23.04.2009).

Стягнути з Публічного акціонерного товариства «Продовольча компанія «Ясен» (вул. Борисенка, 41 А, м. Чернігів, 14037, код ЄДРПОУ 00381048) на користь ОСОБА_5 (АДРЕСА_1, 14000, ідентифікаційний код НОМЕР_1) 28,30 грн. (двадцять вісім гривень 30 коп.) витрат по сплаті державного мита, 39,30 грн. витрат на інформаційно технічне забезпечення судового процесу.

В решті позову відмовити.

Стягнути з Публічного акціонерного товариства «Продовольча компанія «Ясен» (вул. Борисенка, 41 А, м. Чернігів, 14037, код ЄДРПОУ 00381048) на користь ОСОБА_5 (АДРЕСА_1, 14000, ідентифікаційний код НОМЕР_1) 14,60 грн. (чотирнадцять гривень 60 коп.) витрат по сплаті державного мита за подання апеляційної скарги.

Доручити господарському суду Чернігівської області видати накази на виконання даної постанови суду.

Справи № 13/59 повернути до господарського суду Чернігівської області.

Копію постанови направити сторонам та третій особі.

 

Головуючий суддя

  Судді


  14.12.09 (відправлено)

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація