Судове рішення #712230
Справа № 2- 959/07р

Справа № 2- 959/07р.

 

ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

06 лютого 2007 року Комінтернівський районний суд міста Харкова у складі: головуючого: судді - Музыченко М. О. при секретарі       - Буняєвій М.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, 3-ті особи: виконавчий комітет Комінтернівської районної в мХаркові ради, ВГІРФО Комінтернівського РВ ГУ МВСУ в Харківській області про визнання особи такою, що втратила право користування житлом

 

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 ОСОБА_3, в якому просив визнати їх такими, які втратили право користування квартирою АДРЕСА_1, посилаючись на те, що 28.09.1980 року він уклав шлюб з ОСОБА_2 та в цьому ж році ОСОБА_2 вселилася до спірної квартири, у який на той час мешкала мати позивача ОСОБА_4. ІНФОРМАЦІЯ_1 у ОСОБА_1 з відповідачкою народилася донька ОСОБА_3. 15.02.1998 року відповідачка разом з донькою пішла з дому і з вказаного часу в спірній квартирі вони не з'являються, комунальні послуги не сплачують, їх місце знаходження невідоме.

У судовому засіданні позивач та його представник ОСОБА_5підтримали заявлені позовні вимоги.

Відповідачі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 у судове засідання не з'явилися, їх місце знаходження невідоме. Зі згоди позивача суд вважає за можливе ухвалити рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

3-ті особи виконавчий комітет Комінтернівської районної в м.Харкові ради, ВГІРФО Комінтернівського РВ ГУ МВСУ в Харківській області в судове засідання не з,явились, надали суду заяви про розгляд справи без їх участі.

Суд, заслухавши пояснення позивача та його представника, свідків, перевіривши матеріали справи, прийшов до наступного.

Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.

Як вбачається з довідки з місця проживання, виданої житловим кооперативом КЖЕПНОМЕР_3, у квартирі АДРЕСА_1 зареєстровані: ОСОБА_1 , його дружина-ОСОБА_2, дочка - ОСОБА_3

Відповідно до вимог ст.ст. 71,72 ЖК України, особу може бути визнано такою, що втратила право користування житловим приміщенням, якщо вона не проживає в ньому понад шість місяців без поважних причин.

Як вбачається з наданого суду акту від 16.01.2007 року відповідачі не проживають в квартирі АДРЕСА_1 з 1998 року.

 

Згідно свідоцтва про смерть серії НОМЕР_1, виданого міським відділом реєстрації актів цивільного стану № 4 Харківського обласного управління юстиції, актовий запис НОМЕР_2, що мати позивача ОСОБА_4. померла ІНФОРМАЦІЯ_2.

Згідно з рішенням Комінтернівського районного суду м. Харкова від 24.01.2007 року шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 розірвано.

Судом при розгляді справи про розірвання шлюбу було встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 припинили шлюбні відносини в 1998 році і з цього ж часу ОСОБА_2 залишила сім'ю.

Допитані судом свідки ОСОБА_6 та ОСОБА_7, які є сусідами позивача, кожен окремо, показали, що дійсно ОСОБА_2 та ОСОБА_3 вони не бачили з 1998 року, де вони проживають їм невідомо.

За   таких  обставин   суд   вважає,   що   позовні   вимоги   знайшли   своє підтвердження в судовому засіданні і мають бути задоволені. На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 10,11,209,212,214-215, 218,224-

226  ЦПК України ст. ст. 71,72 ЖК України, суд -

 

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.

Визнати ОСОБА_2 та ОСОБА_3 такими, що втратили право користування житловим приміщенням-квартирою АДРЕСА_1, відмінив їх реєстрації за вказаною адресою.

Зобов,язати ВГІРФО Комінтернівського РВ ГУ МВСУ в Харківській області зняти з реєстраційного обліку ОСОБА_2 та ОСОБА_3 зареєстрованих АДРЕСА_1.Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

 

СУДДЯ    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація