Судове рішення #712753
Справа № 2-919/2007 року

Справа № 2-919/2007 року

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

заочне

09 лютого 2007 року                                                                                          м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі:

головуючої судці                                           Шалаути Г.І.

секретаря                                                       Устинської Н.С.,

з участю позивачки                                      ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Івано-Франківського міського суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів

встановив:

ОСОБА_1 подала позов до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей ОСОБА_3 та ОСОБА_4. Позов мотивувала тим , що перебуває в шлюбі з відповідачем добровільно відповідач матеріальної допомоги на утримання дітей не надає,просила стягувати з нього аліменти на утримання дітей у твердому грошовому розмірі по 300 грн. щомісячно на кожну дитину , до досягнення дітьми повноліття.

В судовому засіданні позивачка позов підтримала, просила його задоволити .

Відповідач в судове засідання не з"явився ,хоча про день і час розгляду справи був повідомлений належним чином ,а тому суд вважає,що справу можливо заслухати заочно,у відсу ності відповідача ,проти чого позивачка не заперечує.

Заслухавши позивачку , дослідивши довідку про її доходи ,які становлять в середньому 600 грн. та свідоцтва про народження дітей ,з яких видно ,що відповідач є їх батьком ,а тому зобов"язаний матеріально утримувати обох дітнй ,до досягнення ними повноліття , суд вважає,що позов підлягає до часткового задоволення ,оскільки судом встановлено ,що відповідач офіційно не працює , доказів про свої доходи суду не надав ,а тому суд ввважає,що з нього слід стягувати аліменти у твердому грошовому розмірі ,не менше 30% прожитковий мінімум   для дітей віком від 6 до 18 років .

Правове обгрунтування висновків суду :ст.182 ч.2 СК України визначає,що мінімальний розмір аліментів повинен бути не меншим від 30% прожиткового мінімуму для дітей відповідної категорії .Згідно ЗУ« Про державний бюджет України на 2007 рік» визначено прожитковий мінімум    для дітей віком від 6 до 18 років в розмірі 558 грн.

З відповідача слід стягнути витрати,пов"язані з розглядом справи :51 грн. держмита в дохід місцевого бюджету та 30 грн. витрат в користь ТУДСА України в Івано-Франківській області за інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в суді.

На підставі ст.181ч.5,182 ч.2 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст.215,216 ЦПК України, ЗУ« Про державний бюджет України на 2007 рік»   суд

вирішив:

Позов задоволити частково. Стягувати зі ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н. ідентифікаційний номер відсутній, уродженця    ІНФОРМАЦІЯ_2 ,офіційно    не

1

 

працюючого , аліменти в користь ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження , мешканки АДРЕСА_1 Ддентифікаційний номер відсутній , на утримання неповнолітніх дітей :ОСОБА_3 та ОСОБА_4 у твердому грошовому розмірі по 170 грн.щомісячно ,на кожну дитину,до досягнення ними повноліття.

Стягнення аліментів розпочати з 26 12.2006 року .

Стягнути зі    ОСОБА_2         51 грн. держмита в дохід місцевого

бюджету на р\р 31414537600002 в банку УДК в Івано-Франківській області, МФО 836014, ОКЦО 22090100.

Стягнути зі ОСОБА_2 30 грн. витрат за інформаційно-технічне забезпечення Івано-Франківським міським судом розгляду цивільної справи на р\р : 35225013000355 ТУДСА в Івано-Франківській області, МФО 836014, ОКПО 26289647.

Заочне рішення може бути переглянуте міським судом по заяві відповідача на протязі 10 днів з дня отримання копії рішення.

Заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку до апеляційного суду Івано-Франкіської області через міський суд шляхом подачі заяви про намір подати апеляцію на протязі 10 днів з дня його проголошення та подачі апеляції на протязі 20 днів з дня подачі заяви.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація