Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #71300426

КОПІЯ




УКРАЇНА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________

Справа № 686/7166/18

Провадження № 22-ц/792/810/18


УХВАЛА


14 травня 2018 року м. Хмельницький

Апеляційний суд Хмельницької області в складі

колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ

Корніюк А.П. (суддя - доповідач), Купельського А.В., П'єнти І.В.


Заслухавши суддю-доповідача про проведення підготовчих дій апеляційного розгляду за апеляційною скаргою ТОВ «Скорпіон ЛТД» на ухвалу Хмельницького міськрайонного суду від 10 квітня 2018 року про відмову у відкритті провадження у справі за позовом ТОВ «Скорпіон ЛТД» до Приватного підприємства «Консалтингова група АГРО-ЕКСПЕРТ», Перший відділ Державної виконавчої служби міста Хмельницький Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, про визнання недійсним висновку про експертну грошову оцінку земельної ділянки,

в с т а н о в и в :


В порядку підготовки справи до апеляційного розгляду суддею-доповідачем проведені всі необхідні підготовчі дії, передбачені частиною 1 статті 365 ЦПК України.

Клопотань сторін або інших учасників справи про виклик свідків, призначення експертизи, витребування доказів судових доручень щодо збирання доказів, залучення до участі у справі спеціаліста, перекладача, а також щодо вжиття заходів забезпечення позову суду не надійшло.

Справа підлягає до розгляду в апеляційній інстанції, потреби в проведенні додаткових підготовчих дій немає.

Керуючись статтями 365, 366 ЦПК України, суд


у х в а л и в :


Завершити підготовку розгляду справи в суді апеляційної інстанції.

Призначити справу до розгляду у приміщенні Апеляційного суду Хмельницької області на 09 год. 30 хв. 21 травня 2018 року, про що повідомити учасників справи:


-ПП «Консалтингова група АГРО-ЕКСПЕРТ»

04070, м. Київ, вул. Спаська, 6-А

-Перший відділ ДВС м. Хмельницький Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

29000, м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 13/2

-ТОВ «Скорпіон ЛТД»

29000, м. Хмельницький, вул. Панаса Мирного, 9


Судді: (підпис) А.П. Корніюк

(підпис) А.В. Купельський

(підпис) І.В. П'єнта


З оригіналом згідно: суддя апеляційного суду А.П. Корніюк








  • Номер: 22-ц/792/810/18
  • Опис: за позово ТзОВ"Скорпіон ЛТД" до ПП"Консалтингова група Агро-Експерт",Перший відділ ДВС м.Хмельницького ГТУЮД про визнання недійсним висновку про експертну грошову оцінку земельної ділянки
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 686/7166/18
  • Суд: Апеляційний суд Хмельницької області
  • Суддя: Корніюк А.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.04.2018
  • Дата етапу: 22.05.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація