Справа № 2-118/2007
УХВАЛА
19 лютого 2007 року
Борщівський районний суд Тернопільської області
в складі: головуючого Денисової Т.С.
при секретарі ХалуЬа М.С.
з участю позивачки ОСОБА_1
адвоката ОСОБА_2
розглянувши в попередньому судовому засіданні в залі суду в м+Борщеві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,
встановив:
Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом, в якому просить розірвати шлюб, укладений ІНФОРМАЦІЯ_1 Мельниця-Подільською селищною радою Борщівського району із відповідачем ОСОБА_3, актовий запис НОМЕР_1, посилаючись на те, що на протязі спільного подружнього життя відповідач постійно зловживав алкогольними напоями, наносив побоїщ ображав її. В квітні 2006 року залишила відповідача і повернулася до своєї матері.
Відповідач в судове засідання не з»явився. Заяв про
відкладення попереднього судового засідання від сторін не
надійшло.
Позивачка позов підтримала.
Письмових заперечень проти {позову та доказів на їх обгрунтування від відповідача не поступило.
Клопотань про витребування доказів від сторін не надійшло. , За таких обставин підготовку справи до розгляду слід вважати закінченою.
Керуючись ст.ст. 130, 156 ЦПК України,
ухвалив :
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів, призначити до судового розгляду 26 лютого 2007 року о 9.00 годині у судовому засіданні в приміщенні Борщівського районного суду.
В судове засідання викликати сторони.
- Номер: -------
- Опис: про розірвання шлюбу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-118/2007
- Суд: Краснопільський районний суд Сумської області
- Суддя: Денисова Т.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.07.2020
- Дата етапу: 13.07.2020