Справа № 3-1126
2009 рік
П О С Т А Н О В А
9 грудня 2009 року смт. Тельманове
Суддя Тельманівського районного суду Донецької області Чиньонов О.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування адміністративної території Тельманівського району та автомобільно-технічної інспекції при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Приволжськ, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, не працює,
за ст.139 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В:
25 жовтня 2009 року об 11 год. 25 хв. ОСОБА_1, керуючи автомобілем ІЖ 412 державний номер НОМЕР_1, при виїзді на головну дорогу з другорядної, виніс на колесах свого автомобіля ґрунт з поля, забруднивши шляхове покриття.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.139 ч. 1 КУпАП.
Згідно протоколу, факт вчинення правопорушення ОСОБА_1 визнав.
Правопорушник до суду не з'явився. Про день, час та місце слухання справи правопорушник повідомлявся у встановленому порядку, про що свідчить розписка про отримання ним судової повістки. Відкласти справу слуханням суд не прохав, про причини неявки не повідомив. На підставі ст. 268 КУпАП, суд розглядає справу за його відсутності.
Керуючись ст.ст. 139 ч.1, 221, 268, 284 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В:
накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 340 гривень.
Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана Апеляційному суду Донецької області через Тельманівський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя
- Номер: 3/2407/3919/11
- Опис: керування в станні сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1126
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Чиньонов Олександр Вікторович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.12.2011
- Дата етапу: 25.12.2011