Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #71398512

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 22-ц/774/2017/16 Справа № 195/1661/15-ц Головуючий у 1 й інстанції - ОСОБА_1 Доповідач - Пищида М.М.



У Х В А Л А

про призначення справи до апеляційного розгляду

15 січня 2016 року м. Дніпропетровськ

Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:


Головуючого –Пищида М.М.

Суддів –Осіяна О.М., Деркач Н.М.

заслухавши доповідь судді –доповідача Пищида М.М. про проведення підготовчих дій за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу про відмову у забезпеченні позову від 22 грудня 2015 року за заявою ОСОБА_2 про забезпечення позову ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання права користування земельною ділянкою та заборони відведення земельної ділянки у власність, треті особи без самостійних вимог:Приватне сільскогосподарське підприємство "Агрофірма "Перше травня", ОСОБА_4, акціонерне товариство "ОСОБА_5 ОСОБА_1", -

ВСТАНОВИЛА:

Передбачені ст. 301 ЦПК України необхідні підготовчі дії, пов’язані з призначенням справи до апеляційного розгляду справи, проведені і справа може бути призначена до розгляду.

Керуючись ст. 302 ЦПК України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Закінчити дії по підготовці справи до апеляційного розгляду.

Призначити справу до апеляційного розгляду о 14:50 17.02.2016 в приміщенні апеляційного суду Дніпропетровської області ( м. Дніпропетровськ, вул. Харківська, 13).

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.



Судді:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація