Судове рішення #7148747

                                           

Справа № 3-1163

2009 рік

                    П О С Т А Н О В А

15 грудня  2009 року                             смт. Тельманове

    Суддя Тельманівського районного суду Донецької області Чиньонов О.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Головного державного управління охорони, використання і відтворення живих ресурсів та регулювання рибальства у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності

                            ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженця м. Ангарська                                 громадянина України, мешкаючого за адресою:                             АДРЕСА_1, не працює

за ст. 85 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення

В С Т А Н О В И В:

    29 жовтня 2009 року о 6 годині 00 хвилин ОСОБА_1 на Павлопольському водосховище  біля с. Миколаївка Тельманівського району Донецької області, грубо порушив правила рибальства, рибалив забороненими знаряддями лову – сітями, що є грубим порушенням правил любительського та спортивного рибальства.

    У результаті вчинення адміністративного правопорушення ОСОБА_1,  була незаконно виловлена риба карась у кількості 4 штуки загальною вагою 0,5 кілограми, чим заподіяв Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Донецькій області, майнову шкоду у розмірі  20,40 гривень,  яка розраховувалась згідно додатку за № 1 Такси для розрахунку розміру стягнення за шкоду, спричинену виловом, добуванням чи знищенням громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства цінних видів риб та інших об'єктів водного промислу згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 19.01.1998 року № 32.

    Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 85 ч. 4 КУпАП.

    Факт вчинення правопорушення,  ОСОБА_1 визнав, що підтверджується матеріалами справи.

    Правопорушник до суду не з'явився. Про день, час та місце слухання справи правопорушник повідомлявся у встановленому порядку, про що свідчить запис у протоколі. Про причини неявки суду не повідомив, відкласти справу слуханням не прохав.  На підставі ст. 268 КУпАП, суд розглядає справу за його відсутності.

    Керуючись ст.ст.85 ч.4,   221,  268,  284 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В :

    накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 340 гривень з конфіскацією знаряддя лову та без конфіскації незаконно добутих водних живих ресурсів.

    Конфіскувати на користь держави вилучені у ОСОБА_1  знаряддя лову–сітки у кількості дві штуки  L-25; h-1,4м,  розмір ячійок 40х40, які є приватною власністю правопорушника та знаходяться на зберіганні в Донецькій державній інспекції рибоохорони за адресою: м.Слов'янськ,  вул. Р.Люксембург, буд.  № 5 Донецької області.

    Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана Апеляційному  суду Донецької області через Тельманівський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.

 Суддя                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація