Судове рішення #7152690

Справа № 3-2723

2009 рік

     П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

22 грудня 2009 року                             Суддя Рівненського райсуду Рівненської області Красовський О.О., ознайомившись з матеріалами, що надійшли від ДПІ Рівненського району про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2 за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 1631 КУпАП, -

в с т а н о в и в :

19.11.2009 року під час перевірки ВАТ «Квасилівський завод комунального устаткування», що в смт. Квасилів по вул. Б.Хмельницького, 19, Рівненського району Рівненської області  встановлено факт ведення податкового обліку з порушенням встановленого законом порядку, що привело до заниження податку на прибуток.  

Ознайомившись із матеріалами справи, вважаю, що в діях особи є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 1631 КУпАП.

Враховуючи вищевказане, керуючись ч.1 ст. 1631 КУпАП , -

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_1 за вчинення правопорушення передбаченого ст. 1631 КУпАП  піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в сумі 85 грн..

   

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський районний суд Рівненської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.  

СУДДЯ:                                        О.КРАСОВСЬКИЙ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація