Справа № 2-969\2007 року
УХВАЛА
20 лютого 2007 року місто Запоріжжя
Жовтневий районний суд міста Запоріжжя у складі:
головуючого судді Мухін А.В. при секретарі Самбур І. М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю „Тарас" про визнання рішення загальних зборів товариства незаконними та скасування державної реєстрації.
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про визнання рішення загальних зборів товариства незаконними та скасування державної реєстрації.
Згідно Закону України „про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення підсудності справ з питань приватизації та з корпоративних спорів" справи , що виникають з корпоративних відносин у спорах між господарським товариством та його учасником (засновником, акціонером), у тому числі учасником, який вибув, а також між учасниками (засновниками, акціонерами) господарських товариств, що пов'язані із створенням, діяльністю, управлінням та припиненням діяльності цього товариства крім трудових віднесені до компетенції господарчих судів.
Відповідно до п. 1ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд закриває провадження по справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Керуючись п. 1ч. І ст. 205 ЦПК України, суд-
УХВАЛИВ:
Провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю „Тарас" про визнання рішення загальних зборів товариства незаконними та скасування державної реєстрації - закрити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Запорізької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.