- відповідач: Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області
- позивач: Волканова Вікторія Миколаївна
- Відповідач (Боржник): Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області
- Позивач (Заявник): Волканова Вікторія Миколаївна
- Секретар судового засідання: Алексєєва Наталія Миколаївна
- Відповідач (Боржник): Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області
- За участю: Посторонка І.Г. пом.судді
- Секретар судового засідання: Величко А.В.
- За участю: Страшивський Р.І.
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 522/5344/18
У Х В А Л А
12 червня 2018 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Радчук А.А., вивчивши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 (65058, АДРЕСА_1, РНОКПП НОМЕР_1) до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Одеської області (65072, м. Одеса, площа ОСОБА_2, 1, код ЄДРПОУ 34929741) про скасування постанов, поновлення виконавчих проваджень та повернення виконавчих листів,-
В С Т А Н О В И В:
До ОСОБА_3 окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 (65058, АДРЕСА_1, РНОКПП НОМЕР_1) до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Одеської області (65072, м. Одеса, площа ОСОБА_2, 1, код ЄДРПОУ 34929741) в якому позивач просить:
визнати протиправними та скасувати постанови державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області ОСОБА_4 від 18.12.2015 р. про закінчення виконавчих проваджень № 49508529, № 49508536.
поновити виконавчі провадження з примусового виконання виконавчих листів Приморського районного суду м. Одеси № 522/817/15-а від 20.11.2015 р. про зобов’язання Виконавчого комітету ОСОБА_3 міської ради та Департаменту комунальної власності ОСОБА_3 міської ради надати ОСОБА_1 письмову інформації про усі вільні земельні ділянки в межах Приморського, Малиновського та Київського районів міста Одеси, що можуть бути використані під забудову для реалізації права на безоплатне отримання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
повернути до відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції, в Одеській області виконавчі листи Приморського районного суду м. Одеси від 20.11.2015 р. у справі № 522/817/15-а про зобов’язання Виконавчого комітету ОСОБА_3 міської ради та Департамент комунальної власності ОСОБА_3 міської ради надати ОСОБА_1, письмову інформацію про усі вільні земельні ділянки в межах Приморського, Малиновського та Київського районів міста Одеси, що можуть бути використані під забудову для реалізації права на безоплатне отримання у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.
Ухвалою судді від 25.05.2018 року позовну заяву було залишено без руху, а позивачу наданий строк на усунення недоліків.
Позивачем було усунуто недоліки адміністративного позову, зазначені в тексті ухвали від 25.05.2018 року.
Разом з адміністративним позовом до суду надійшло клопотання позивача про поновлення строку для звернення до суду з даним адміністративним позовом.
Розглянувши зазначене клопотання, дослідивши докази, якими воно обґрунтовується, суд дійшов висновку, що клопотання позивача про поновлення строку для звернення до суду з даним адміністративним позовом підлягає задоволенню.
Адміністративний позов поданий особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність із додержанням вимог ст. ст. 160, 161, 171 Кодексу адміністративного судочинства (далі – КАС України).
Адміністративний позов підсудний ОСОБА_3 окружному адміністративному суду, підстав для відмови у відкритті провадження у справі згідно зі ст. 170 КАС України не встановлено.
З наведених підстав суддя вважає за можливе відкрити провадження у справі.
З урахуванням приписів ст.12 КАС України суд вважає необхідним розглянути дану справу у порядку спрощеного позовного провадження з урахуванням особливостей встановлених ст.ст.268-272, 287 КАС України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 80, 94, 160, 161, 162, 170, 248, 273 КАС України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Поновити ОСОБА_1 строк звернення до суду з даним адміністративним позовом.
Відкрити спрощене позовне провадження за позовною заявою ОСОБА_1 (65058, АДРЕСА_1, РНОКПП НОМЕР_1) до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Одеської області (65072, м. Одеса, площа ОСОБА_2, 1, код ЄДРПОУ 34929741) про скасування постанов, поновлення виконавчих проваджень та повернення виконавчих листів
Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження з урахуванням особливостей встановлених ст.ст. 268-272, 287 КАС України.
Копію позовної заяви та доданих до неї документів направити відповідачу на офіційну електронну адресу, а за її відсутності - електронною поштою, якщо така відома суду, або надати можливість ознайомлення в приміщенні суду.
Відповідно до ст. 269 КАС України у справах, визначених статтями 273-277, 280-283, 285-289 цього Кодексу, заявами по суті справи є позовна заява та відзив на позовну заяву (відзив).
Роз’яснити сторонам, що подання заяв по суті справи (позовна заява, відзив на позовну заяву (відзив) є правом учасників справи.
Неподання суб’єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
Відповідно до ст.79 КАС України учасники справи разом із заявами по суті справи подають докази у справі безпосередньо до суду.
Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, що їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї.
Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву та всіх наявних доказів безпосередньо до суду до 12.00 год. 18.06.2018 року.
Відзив повинен відповідати вимогам ч.2,4 ст. 162 КАС України.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.6 ст.162 КАС України).
Призначити справу до судового розгляду на 16.00 год. 18.06.2018 року.
Судовий розгляд справи відбудеться у приміщенні ОСОБА_3 окружного адміністративного суду за адресою м. Одеса вул. Фонтанська дорога, 14, в залі судових засідань № 21.
Справа буде розглядатися одноособово суддею Радчуком А.А.
Негайно повідомити відповідача про подання позовної заяви, а також всіх учасників справи про дату, час і місце розгляду справи відповідно до ст.268 КАС України шляхом направлення тексту повістки на офіційну електронну адресу, а за її відсутності - кур’єром або за відомими суду номером телефону, факсу, електронною поштою чи іншим технічним засобом зв’язку.
Роз’яснити, що учасник справи вважається повідомленим належним чином про дату, час та місце розгляду справи, з моменту направлення такого повідомлення працівником суду, про що останній робить відмітку у матеріалах справи, та (або) з моменту оприлюднення судом на веб-порталі судової влади України відповідної ухвали про відкриття провадження у справі, дату, час та місце судового розгляду. Неприбуття у судове засідання учасника справи не перешкоджає розгляду справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України: Веб-сайт: http://adm.od.court.gov.ua, E-mail: inbox@adm.od.court.gov.ua Телефони: Канцелярія тел.: (048) 705-57-93 факс: (048) 705-57-52 Інформаційний центр тел.:(048) 705-57-88
Ухвала набирає законної сили в порядку і строки, встановлені ст.256 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності (п. 5 ч. 1 ст. 294 КАС України) в порядку та строки встановлені ст. ст. 293-295 КАС України. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.А. Радчук
- Номер: 2-а/522/1040/18
- Опис: про скасування постанов про закінчення виконавчих проваджень
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 522/5344/18
- Суд: Приморський районний суд м. Одеси
- Суддя: Радчук А.А.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено за підсудністю
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.03.2018
- Дата етапу: 29.03.2018
- Номер: П/815/2588/18
- Опис: скасування постанов, поновлення виконавчих проваджень та повернення виконавчих листів
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 522/5344/18
- Суд: Одеський окружний адміністративний суд
- Суддя: Радчук А.А.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.05.2018
- Дата етапу: 31.10.2018
- Номер: 877/5307/18
- Опис: скасування постанов, поновлення виконавчих проваджень та повернення виконавчих листів
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 522/5344/18
- Суд: Одеський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Радчук А.А.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.07.2018
- Дата етапу: 01.08.2018
- Номер: 854/761/18
- Опис: скасування постанов, поновлення виконавчих проваджень та повернення виконавчих листів
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 522/5344/18
- Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Радчук А.А.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.10.2018
- Дата етапу: 31.10.2018