Судове рішення #7208967

                                                                                                                                                                                                 

Справа № 2 -  267/ 2010 р.

  Р І Ш Е Н Н Я        

       І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И        

28 січня 2010  року              Конотопський міськрайонний суд Сумської області в складі:

 головуючого судді-              Громової Л.В.

 при секретарі-                          Волошко І.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Конотоп справу за  позовом  Комунального підприємства    виробничого  управління водопровідно - каналізаційного господарства   до  ОСОБА_1   про розірвання договору про реструктуризацію боргу  та стягнення  заборгованості  за  надані послуги  з водопостачання та водовідведення  в сумі  343  грн . 48  коп. , -

ВСТАНОВИВ:

Позивач  звернувся до суду з позовом, в якому просить  розірвати договір  про реструктуризацію боргу та стягнути з відповідачки ОСОБА_1 заборгованість за надані послуги з водопостачання  та водовідведення  в розмірі  343  грн . 48  коп.  , мотивуючи свої вимоги тим, що  відповідачка   проживає за адресою: АДРЕСА_1  та користується послугами з водопостачання та водовідведення , які  надає  КП Виробниче управління   водопровідно –  каналізаційного господарства  і які вона   повинна оплачувати  .  Станом на 01.07.2009 р. відповідачка мала заборгованість в сумі 306,13 грн., яка була реструктуризована згідно договору від 28.07.2009 р. , але   належним чином   умов договору не виконувала  і  з  липня 2009 р. по грудень 2009 р.   виникла заборгованість у розмірі 37 грн.35 коп., а загальний борг складає 343 грн. 48 коп .  

Представник позивача Проценко Я.Ю. надала заяву, в якій просить справу слухати без її участі, позовні вимоги підтримує .

Відповідач   ОСОБА_1   в судове засідання не з’явилася  в зв”язку з хворобою  , про день , час і місце розгляду справи повідомлена   у встановленому законом порядку .

Суд, заслухавши пояснення представника позивача , дослідивши  матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню.

Згідно ст.68 ЖК України оплата комунальних послуг повинна проводитись своєчасно.

З поквартирної картки  вбачається, що відповідачка   проживає в квартирі АДРЕСА_1 . (а.с.3)

З  договору № 41 від 28.07.2009 р.  про реструктуризацію  заборгованості вбачається, що станом на 01.07.2009  р. сума боргу складає 306 грн.13 коп.,   сума поточного щомісячного платежу  становить 12,76 грн . ( а.с.4)

В справі є розрахунок КП  Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства  , з якого вбачається, що за відповідачкою  утворилась заборгованість по оплаті послуг   за період  з липня 2009 р. по грудень 2009 р   ,  в сумі  37 грн.35 коп., загальний борг, включаючи борг згідно договору реструктуризації  становить  343 грн. 48 коп .     (а.с. 2).

Держмито складає  51 гривну, витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду  справи складають 30  грн. , які необхідно стягнути  з  відповідачки  .

Керуючись ст.ст.64, 67, 68 ЖК України, ст.ст.10 , 60 , 88 , 212   ЦПК України   ,  -

ВИРІШИВ  :

                 Договір  про реструктуризацію боргу № 41 від 28 липня 2009 року  розірвати

         Стягнути з  ОСОБА_1   на користь Комунального підприємства   Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства  заборгованість по оплаті за надані послуги  з водопостачання  та водовідведення , яка утворилась за  період з    липня 2009 р. по грудень 2009 р    в розмірі  37 грн.35 коп. ,  загальний борг, включаючи борг згідно договору реструктуризації  становить  343 грн.       ( триста сорок три) грн . 48  коп.

Стягнути з  ОСОБА_1 в прибуток держави 51 (п»ятдесят одну ) гривну  держмита , а також    30 (  тридцять  ) гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на рахунок спеціального фонду державного бюджету  (КЕКД 22050000, ОКПО 23635072, рр 312119259700008, банк ГУДКУ в Сумській області , МФО 837013), призначення платежу : оплата витрат з ІТЗ розгляду цивільної справи в Конотопському міськрайсуді.

 Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Сумської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження до   Конотопського міськрайонного  суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подання заяви.

                                             

Суддя Конотопського

міськрайонного суду                                                     Л.В.Громова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація