Судове рішення #722650
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

УХВАЛА            ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

2007 року січня місяця «29» дня колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим в складі:

Головуючого судді - Синельщікової О.В.

Суддів                        - Кузнєцової О.О.

- Куриленка О.С.

При секретарі - Гребенніковій Н.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сімферополі питання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим від 05 липня 2006 року по цивільній справі за позовом СТ „Яблунька" до ОСОБА_1 про стягнення судових витрат та по зустрічному позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення суми,

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим від 05 липня 2006 року в задоволенні позовних вимог СП „Яблунька" та зустрічних вимог ОСОБА_1. відмовлено.

Не погодившись з рішенням суду представник СТ „Яблунько" ОСОБА_3 приніс апеляційну скаргу на рішення суду з пропуском строку на апеляційне оскарження. В заяві про поновлення строку на апеляційне оскарження посилається на зазублення апеляційної скарги в Ялтинському суді АРК.

Заслухавши суддю-доповідача, осіб, які з'явилися до суду апеляційної інстанції, дослідивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що апеляційну скаргу належить залишити без розгляду.

Згідно з частиною 2 статті 72 ЦПК України документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, якщо суд за клопотанням особи, що їх подала не знайде підстав для поновлення строку.

Відповідно до статті 73 ЦПК України, суд поновлює або продовжує строк, встановлений відповідно законом чи судом, за клопотанням сторони або іншої особи у разі його пропущення з поважних причин.

З матеріалів справи вбачається, що рішення суду проголошено 05 липня 2006 року (а.с. 209). При оголошенні рішення ОСОБА_3 був присутній, йому роз'ясненні строк та порядок апеляційного оскарження (а.с. 206, 208). Заяву про апеляційне оскарження рішення суду подано в строк (а.с. 210). Апеляційну скаргу на рішення суду подано лише 03 жовтня 2006 року (а.с.221), тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження. Будь-яки фактичні дані, підтверджуючи надання апеляційної скарги до суду першої інстанції в строк не представлені.

Виходячи з встановленого, причину пропуску строку на апеляційне оскарження рішення суду колегія суддів не вважає поважною.

Справа 22-ц-398/2007                                                            

 

Виходячи  з  наведеного  та  керуючись  статтями   72,   73,   294   Цивільного процесуального кодексу України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Заяву ОСОБА_3 залишити без задоволення. Апеляційну скаргу    ОСОБА_3 на рішення Ялтинського

міського суду Автономної Республіки Крим від 05 липня 2006 року залишити без

розгляду.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація