Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #72291405

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

                                                                                       704/81/18

26.06.2018 року м. Тальне

       Тальнівський районний суд Черкаської області в складі:

головуючої - судді                         Воронкової І.Г.

при секретарі судового засідання                 Джуській Л.О.

розглянувши у відкритому судовому засідання цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,

В С Т А Н О В И В:

Позивачка звернулася в суд з позовом до відповідача про стягнення аліментів на дитину, посилаючись на те, що 05.06.2015 між нею та відповідачем був укладений шлюб. Від даного шлюбу в них народилася спільна дитина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. 22.09.2017 рішенням Соснівського районного суду шлюб між нею і відповідачем був розірваний. Відповідач добровільно матеріальної допомоги на утримання дитини не надає, а тому позивачка в позовній заяві просить суд стягнути з нього аліменти на утримання дитини в розмірі прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку – 1492 грн., до повноліття дитини.

До початку судового засідання позивачка, подала до суду заяву, в якій позовні вимоги змінила, а саме просить суд стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання дитини в розмірі 1/4 частини всіх видів його доходу щомісячно, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму в місяць на дитину відповідного віку, а справу розглядати за її відсутності.

Відповідач в судове засідання не з'явився, подав до суду заяву, в якій змінені позовні вимоги визнав повністю, не заперечував проти задоволення позову, просив суд справу розглядати за його відсутності.

Враховуючи те, що сторони скористались своїм правом, передбаченим ч. 3 ст. 211 ЦПК України, заявляти клопотання про розгляд справи за їх відсутності, суд не вбачає підстав для відкладення розгляду справи та проводить його в даному судовому засіданні на підставі доказів, наявних у справі.

В судове засідання всі особи, які беруть участь у справі, не з'явились. У зв'язку з чим в порядку ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Згідно з ч. 4 ст. 206 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Судом встановлено, що визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

Судом встановлено, що предметом спору в даній справі є сімейні правовідносини щодо стягнення аліментів.

Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню повністю.

Судом встановлено, що згідно свідоцтва про народження дитини відповідач записаний батьком ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Відповідно до ст. 180 Сімейного Кодексу України батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей, а тому позов підлягає до задоволення повністю.

На підставі ст. 141 ЦПК України суд вважає за необхідне стягнути з відповідача на користь держави судовий збір в сумі 704,80 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст. 180182183 СК України, ст. 121381141258259 ЦПК України, суд,

У Х В А Л И В:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, зареєстрованого та проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_3, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дитини – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частини всіх видів його доходу (заробітку) щомісячно, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму в місяць на дитину відповідного віку, починаючи з 17.01.2018 року і до повноліття дитини.

Cтягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в сумі 704(сімсот чотири) грн. 80 коп.

Рішення в межах суми платежу за один місяць підлягає до негайного виконання.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене безпосередньо до Апеляційного суду Черкаської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущенного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом 30 днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.

           

     Суддя                               І. Г. Воронкова





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація