Справа № 2-181/2007 p. РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 лютого 2007 року смт. Баришівка
Баришівський районний суд Київської області
в складі головуючого судді Єременка В.М.
при секретарі Шестопал Т.М.
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в смт. Баришівка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1. звернувся до суду з даним позовом, мотивуючи свої вимоги тим, що із відповідачкою по справі перебуває у шлюбі, зареєстрованому 15.02.2003 року у відділі РАГСу Баришівського районного управління юстиції Київської області, актовий запис НОМЕР_1. від сумісного подружнього проживання мають сина, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, який проживає з матір,ю. Після реєстрації шлюбу близько двох років проживали в основному добре, сімейно-шлюбні відносини були нормальними. Але згодом проявилась різність характерів та поглядів на життя, зникло взаєморозуміння. Дружина припинила рахуватись з його думкою щодо спільного вирішення питань, які стосувались сім,ї, що в наступному стало однією із причин виникнення сварок. За характером своєї роботи, яка була пов,язана з ненормованим робочим часом, нерідко змушений був повертатись пізно додому, що у відповідачки розпочало породжувати безпідставні ревнощі. Потім вона розпочала спекулювати на його батьківських відносинах стосовно сина ОСОБА_3, намагаючись зловживати ними. Своєю поведінкою дружина негативно впливала на нього, що нерідко викликало стан депресії. Намагаючись зберегти сім,ю та не допустити її розпаду, неодноразово просив дружину змінити своє ставлення до нього на краще, але на його прохання вона не реагувала. Така поведінка дружини призвела до того, що він остаточно переконався, що сім,я існує лише формально. У лютому 2005 року змушений був припинити сімейно-шлюбні відносини з ОСОБА_2. і відновлювати їх наміру не має. Дружина забрала всі свої речі і разом з сином перейшла проживати до своїх батьків. Просить суд розірвати шлюб без надання строку на примирення.
У відповідності до ст.130 ч.4 ЦПК України, суд може у попередньому судовому засіданні ухвалити судове рішення у разі визнання позову відповідачем.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1. підтримав у повному обсязі свої позовні вимоги і наполягав на розірванні шлюбу без надання строку на примирення, так як вже два роки не проживає разом з ОСОБА_2. Відновлювати шлюбні стосунку не має наміру. На даний час має іншу жінку. Витрати, пов,язані з отриманням свідоцтва про розірвання шлюбу, понесе сам.
Відповідачка ОСОБА_2. у судовому засіданні не заперечував проти розірвання шлюбу без надання строку на примирення та пояснила суду, що з чоловіком не проживають разом на протязі двох років, оскільки після того, як одружились та почали проживати однією сім,єю, виявилось, що мають різні погляди на сімейне життя. На даний час позивач з нею та сином майже не спілкується та не надає їм ніякої матеріальної допомоги, замість нього це робить його мати, яка інколи приходить до онука.
Заслухавши пояснення позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вважає заявлений позов обґрунтованим і таким, що підлягає до задоволення.
Судом встановлено, що сім'я розпалась, шлюбні стосунки не підтримують, на примирення як позивач так і відповідач не згодні, а тому їх подальше спільне подружнє життя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них та інтересам їх неповнолітньої дитини, що має істотне значення і тому шлюб необхідно розірвати.
2
Встановлені судом обставини підтверджуються письмовими доказами: копією паспорта ОСОБА_1.; копією свідоцтва про одруження; копією свідоцтва про народження дитини; довідками з місця проживання ОСОБА_1.. Керуючись ст.ст. 130, 208, 212-215, 218, 223, 294 ЦПК України, ст.ст. 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, суд,
ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 15.02.2003 року відділом РАЦСу Баришівського районного управління юстиції Київської області (актовий запис НОМЕР_1).
При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГСу, утримати з ОСОБА_1 державне мито на користь держави в сумі 17 гривень, ОСОБА_2 звільнити від сплати державного мита.
Рішення може бути оскаржене протягом десяти днів за заявою однієї із сторін, з дня
проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду, протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Київської області через Баришівський районний суд Київської області.