Судове рішення #7236449

Справа№ 2-1922 2008 p.

ЗАОЧНЕ       РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

10 квітня  2008 року  Деснянський     районний суд   м. Києва в складі:
головуючого - судді     Кепкал Л.І.

при секретарі     Козинець М. О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

встановив:

Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 10 жовтня 1987 року. Від даного шлюбу мають двох дітей: ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження.

ОСОБА_1  звернулася з даним позовом до суду,  мотивуючи свої вимоги тим,  що спільне життя з відповідачем не склалося в зв"язку з тим,  що відповідач зловживає спиртними напоями,  через що в сім»ї виникають сварки та конфлікти. В нетверезому стані відповідач ображає позивачку та погрожує їй фізичною розправою. Крім того,  відповідач не має постійного місця роботи,  а тому не має стабільного заробітку. Це призвело до того,  що з серпня 2007 р. вони не ведуть спільне господарство,  не підтримують шлюбні стосунки,  і примирення між ними неможливе. Оскільки сім"я розпалась остаточно і збереження даного шлюбу буде суперечити її інтересам,  позивачка  просила шлюб розірвати.

В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги,  зазначила,  що строк на примирення,  котрий був наданий сторонам ніяких позитивних результатів не дав,  а позивачка навпаки переконалась в тому,  що необхідно розірвати шлюб.

Відповідач ОСОБА_2.,  належним чином повідомлявся про день та час слухання справи,  в судове засідання після спливу строку на примирення не з"явився,  причини своєї неявки суду не повідомив.

Оскільки відповідач не повідомив причини своєї неявки,  суд визнав їх як неповажні та провів заочний розгляд справи у його відсутність на підставі наявних у справі даних та доказів,  відповідно до вимог ч.4  ст. 169 ЦПК України,  проти чого в судовому засіданні не заперечувала позивачка.

Вислухавши пояснення позивачки,  дослідивши наявні в матеріалах справи докази,  суд в судовому засіданні встановив,  що сторони перебувають в шлюбі,  зареєстрованому 10 жовтня 1987 року в відділі РАГСу Бориспільського міськвиконкому Київської області,  актовий запис № 375. Від шлюбу мають двох дітей: ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження.

Так,  судом встановлено,  що сторони не підтримують шлюбні стосунки з серпня 2007 року. Причиною тому є те,  що відповідач зловживає спиртним та вчиняє в такому стані конфлікти та скандали.

Наміру поновлювати шлюбні відносини з відповідачем позивачка не має,  що підтверджується її поясненнями в судовому засіданні. Крім того,  позивачка зазначає,  що збереження даного шлюбу буде суперечити її інтересам.

Суд вважає,  що вищевикладене дає підстави для висновку про неможливість подальшого спільного проживання сторін по справі,  як подружжя,  та вказує на те,  що збереження їхньої сім'ї стало неможливим.

Згідно  ст. 112 ч.2 СК України,  суд постановляє рішення про розірвання шлюбу,  якщо буде встановлено,  що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них,  інтересам їхніх дітей ,  що мають істотне значення.

Керуючись  ст.  ст.  4, 10, 60, 88, 224-226 ЦПК України,   ст.  ст. 110,  112 СК України ,  суд

ВИРІШИВ:

Шлюб,  зареєстрований 10 жовтня 1987 року ,  відділом РАГСу Бориспільського міськвиконкому Київської області актовий запис № 375,  між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 - розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 на користь держави держмито в сумі 17 грн.

ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду м. Києва через Деснянський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня проголошення рішення шляхом подачі апеляційної скарги,  або протягом двадцяти днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження рішення,  яка подається на протязі десяти днів з дня проголошення рішення.

Заочне рішення може бути переглянуте судом,  що його ухвалив,  за письмовою заявою
відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня
отримання його копії.    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація