Судове рішення #7239000

                                                                                                         Справа № 5 – 313/ 09

                                                                 

                                                         П О С Т А Н О В А

                                               І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И

               05 січня 2010 року.                               Кіровський районний суд  Кіровограда

 у складі головуючого судді                                                          Солопова Ю.О.

                при  секретарі                                                                 Гуйван О.В.

                з участю прокурора                                                        Лебедевої Р.С.

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді, подання Кіровської служби по виконанню покарання про звільнення від покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1  прож. ІНФОРМАЦІЯ_2

                                                          В С Т А Н О В И В

           ОСОБА_1 вироком  Кіровського районного суду м. Кіровограда  від 30.11.2007 року. засуджена за ч 4 ст 185 КК України до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки

          Як вбачається  з представлених матеріалів, засуджена стала на шлях виправлення, до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувалась, характеризується позитивно, у період іспитового строку не порушувала обов'язків, покладених на неї судом, іспитовий строк закінчився.

         Заслухавши в судовому засіданні, засуджену, яка прохала звільнити її від  відбуття покарання у зв’язку з закінченням іспитового строку, представника КВІ, прокурора, який підтримав подання, дослідивши матеріали особової справи, суд вважає, що засуджена підлягає звільненню від покарання, оскільки, засуджена стала на шлях виправлення, до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувалась, характеризується позитивно, у період іспитового строку не порушувала обов'язків, покладених на неї судом, а іспитовий строк закінчився, тому засуджена підлягає звільненню від призначеного покарання.

           Керуючись ст. 408-2 КПК України, 78 КК України суд

                                                       

                                                          П О С Т А Н О В И В

           ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1  звільнити від покарання згідно вироку Кіровського районного суду м. Кіровограда  від 30.11.2007 року. у зв'язку із закінченням іспитового строку.

         Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської обл.. на протязі 7 днів.

 

        Суддя Кіровського районного суду

         м. Кіровограда                                                                         Ю.О. Солопов.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація