- відповідач: Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції
- позивач: Стемпурська Ганна Василівна
- Відповідач (Боржник): Державна архітектурно-будівельна інспекція України
- Відповідач (Боржник): Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Івано-Франківській області
- Позивач (Заявник): Стемпурська Ганна Василівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
У Х В А Л А
Справа №338/716/18
03 липня 2018 року Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
в складі: головуючого - судді Шишка О.А.
з участю: секретаря Сіщук Г.Б.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в селищі Богородчани справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звернулася в суд з позовною заявою до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області про скасування постанови №106/1009/т.6/2018 від 13.06.2018 року у справі про адміністративне правопорушення.
В судовому засіданні у суду виникла необхідність витребувати матеріали у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за порушення ч.1 ст.188-42 КУпАП, ОСОБА_1 в судовому засіданні зазначила, що вказані документи знаходяься у відповідача і представити їх вона не має можливості.
Відповідно до частини 4 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.
Частиною 3 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що докази суду надають учасники справи. Суд може пропонувати сторонам надати докази та збирати докази з власної ініціативи, крім доказів, визначених цим Кодексом.
Враховуючи вищевикладене, з метою з'ясування всіх обставин у справі, а також повного, всебічного та об'єктивного вирішення даної справи, суд вважає за необхідне витребувати у Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області матеріали у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за порушення ч.1 ст.188-42 КУпАП.
На підставі наведеного, керуючись 80 КАС України, суд,
у х в а л и в :
Витребувати з Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області копії матеріалів справи про притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за порушення ч.1 ст.188-42 КУпАП (постанова №106/1009/т.6/2018 від 13.06.2018 року).
Копію ухвали для виконання направити відповідачу.
Матеріали справи надати у строк до 26 липня 2018 року.
Головуючий О.А.Шишко
- Номер: 2-а/338/77/18
- Опис: про скасування постанови про адміністративне правопорушення
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 338/716/18
- Суд: Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Шишко О.А.
- Результати справи: скасовано
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.06.2018
- Дата етапу: 28.08.2018
- Номер: 876/6299/18
- Опис: скасування постанови про накладення адміністративного стягнення
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 338/716/18
- Суд: Львівський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Шишко О.А.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.08.2018
- Дата етапу: 28.08.2018