Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #72413185

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 826/2002/18

УХВАЛА



"02" липня 2018 р. м. Київ

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Ісаєнко Ю.А. та суддів Земляної Г.В., Мельничука В.П., вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Прайм Полімер Пак" на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 травня 2018 р. у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Прайм Полімер Пак" до Державної фіскальної служби України про зобов'язати вчинити дії,

ВСТАНОВИЛА:


З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 КАС України та є підстави, передбачені п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України для призначення справи до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 306, 307, 311 КАС України, колегія суддів -

УХВАЛИЛА:


Призначити справу за адміністративним позовом Товариства з обмежною відповідальністю "Прайм Полімер Пак" до Державної фіскальної служби України про зобов'язати вчинити дії до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження починаючи з 31 липня 2018 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.



Суддя-доповідач Ю.А. Ісаєнко

Суддя Г.В. Земляна


Суддя В.П. Мельничук



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація