Справа №2-о-17 2007 року
УХВАЛА
Іменем України
19 лютого 2007 року м. Оріхів
Оріхівський районний суд Запорізької області в складі:
головуючого судді Галчанського С.В.,
при секретарі Вискрєбєнцевій А.О.,
за участю:
заявника ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, справу за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи: Комунальне підприємство Пологівське БТІ «Імпульс», Оріхівська державна нотаріальна контора про встановлення факту неправильності запису в правовстановлюючих документах,
ВСТАНОВИВ:
Заявниця звернулася до суду з цією заявою, в якій просить встановити факт неправильності запису прізвища в свідоцтві про смерть.
В судовому засіданні заявниця надала суду заяву, в якій просить залишити її заяву без розгляду.
Відповідно до ч.3 ст.235 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим кодексом.
Відповідно до вимог ч.ч. 2, 3 ст.174, ч.3 ст.206 Цивільного процесуального кодексу України, до ухвалення судового рішення у зв'язку з відмовою позивача від позову, суд роз'яснив позивачу наслідки відповідних процесуальних дій, а саме що: 1) у разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі; 2) у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той же предмет і з тих самих підстав не допускається; 3) наявність у справі ухвали про закриття провадження у зв'язку з прийняттям вимови позивача від позову не позбавляє відповідача в цій справі права на звернення до суду за вирішенням цього спору.
Відповідно до вимог п.3 ч.1 ст.205 Цивільного процесуального кодексу України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Суд вважає, що підстав для неприйняття відмови від позову немає.
На підставі викладеного, керуючись п.3 ч.1 ст.205, ст.ст.209-210 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Залишити заяву ОСОБА_1, заінтересовані особи: Комунальне підприємство Пологівське БТІ «Імпульс», Оріхівська державна нотаріальна контора про встановлення факту неправильності запису в правовстановлюючих документах без розгляду.
Ухвала суду (судді) набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в десятиденний строк, ухвала суду (судді) набирає законної сили після закінчення цього строку. В разі подання апеляційної скарги ухвала суду (судді), якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду (судді) може/бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду (суді) подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Оріхівського районного суду
Запорізької області С.В.Галчанський