- позивач: Лавренюк Юрій Петрович
- відповідач: ПОУ ПФУ в м. Києві
- Відповідач (Боржник): Головне управління Пенсійного фонду України у м. Києві
- Позивач (Заявник): Лавренюк Юрій Петрович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа № 759/13715/17
УХВАЛА
13 липня 2018 року м. Київ
Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду в складі: судді-доповідача Лічевецького І.О., суддів - Земляної Г.В., Мельничука В.П., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Святошинського районного суду м.Києва від 04 червня 2018 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про визнання дії протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ
Апеляційна скарга подана у строк, встановлений ст. 295 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 296 КАС України.
Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.
Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.
З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 306 КАС України, суд,
УХВАЛИВ
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Святошинського районного суду м.Києва від 04 червня 2018 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії.
Встановити строк до 03 вересня 2018 року, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.
Роз'яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Суддя-доповідач І.О. Лічевецький
Судді В.П. Мельничук
Г.В. Земляна
- Номер: 2-а/759/90/18
- Опис: про визнання дій протиправними
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 759/13715/17
- Суд: Святошинський районний суд міста Києва
- Суддя: Лічевецький І.О.
- Результати справи: залишено без змін
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.09.2017
- Дата етапу: 13.09.2018
- Номер: А/875/11429/18
- Опис: Про перерахунок пенсії призначеної відповідно до ЗУ «Про державну службу»
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 759/13715/17
- Суд: Київський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Лічевецький І.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.07.2018
- Дата етапу: 13.09.2018
- Номер: К/9901/63828/18
- Опис: про визнання дій протиправними, зобов’язання вчинити дії
- Тип справи: Касаційна скарга
- Номер справи: 759/13715/17
- Суд: Касаційний адміністративний суд
- Суддя: Лічевецький І.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.10.2018
- Дата етапу: 19.10.2018