Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #72644702

Справа № 136/422/18

Провадження № 22-ц/772/1635/2018

Категорія: 50

Головуючий у суді 1-ї інстанції Стадник С. І.

Доповідач :Панасюк О. С.



УХВАЛА

16 липня 2018 рокуСправа № 136/422/18м. Вінниця


Апеляційний суд Вінницької області у складі судді Панасюка О.С., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 - адвоката ОСОБА_3 на рішення Липовецького районного суду Вінницької області від 14 травня 2018 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дружину до досягнення дитиною тьохрічного віку, -


встановив:


09 липня 2018 року до Апеляційного суду Вінницької області надійшла ця апеляційна скарга, яка оплачена судовим збором в розмірі 1056 грн 00 к.

Рішенням Липовецького районного суду Вінницької області від 14 травня 2018 року з ОСОБА_2 стягнуто судові витрати у вигляді судового збору в розмірі 704 грн 80 к.

Як видно з платіжного доручення № 4 від 21 червня 2018 року ОСОБА_2 сплатив суму судового збору у розмірі 1056 грн 00 к.

Однак, відповідно до підпункта 6 пункту 1 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір» при поданні апеляційної скарги на рішення суду судовий збір оплачується в розмірі 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.

Тобто, на час подання апеляційної скарги, сума судового збору, що підлягає сплаті становить 1057 грн 20 к. (704 грн 80 к. x 150% = 1057 грн 20 к.).

Отже, сума неплаченого судового збору становить 1 грн 20 к. (1057 грн 20 к. - 1056 грн 00 к. = 1 грн 20 к.).

Таким чином, апеляційну скаргу необхідно залишити без руху для доплати судового збору в розмірі 1 грн 20 к.

Судовий збір у вказаному розмірі потрібно перерахувати до державного бюджету за такими реквізитами:

Отримувач коштів: УК у м. Вінниці/м. Вінниця/ 22030101

Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38054707

Банк отримувача: ГУ ДКСУ у Вінницькій області

Код банку отримувача (МФО): 899998

Рахунок отримувача: 34312206080001

Код класифікації доходів бюджету: 22030101

Призначення платежу: ;101;__________(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, за позовом ___________ (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Апеляційний суд Вінницької області (назва суду, де розглядається справа).

При заповненні платіжного документа у графі «Код платника» платником судового збору - юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником - фізичною особою - ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв'язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.

Відповідно до частини другої статті 357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.

За таких обставин апеляційну скаргу необхідно залишити без руху для надання документу, що підтверджує доплату судового зборув розмірі 1 грн 20 к. протягом десяти днів з дня отримання цієї ухвали.

Керуючись ст. ст. 185, 356, 357 ЦПК України, -


постановив:


Апеляційну скаргу представника ОСОБА_2 - адвоката ОСОБА_3 залишити без руху і надати строк для сплату судового збору в розмірі 1 (одна) грн 20 к. протягом десяти днів з дня отримання цієї ухвали.

Роз'яснити заявнику, що у разі не усунення недоліків у визначений строк, апеляційна скарга вважатиметься неподаною і буде повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.




Суддя /підпис/ О.С. Панасюк




Згідно з оригіналом О.С. Панасюк


  • Номер: 22-ц/772/1635/2018
  • Опис: за позовом Пилявець Людмили Юріївни до Пилявця Олександра Олександровича про стягнення аліментів на дружину до досягнення дитиною трирічного віку
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 136/422/18
  • Суд: Апеляційний суд Вінницької області
  • Суддя: ПАНАСЮК О.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 09.07.2018
  • Дата етапу: 10.09.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація