Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #72841695
904/782/18

РІВНЕНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33001 , м. Рівне,  вул. Яворницького, 59


УХВАЛА

про призначення справи до розгляду в суді апеляційної інстанції


"27" липня 2018 р.                                                                                 Справа №904/782/18  


Рівненський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

Головуючий суддя                                                    Мельник О.В.

суддя                                                                            Грязнов В.В.

суддя                                                                            Розізнана І.В.  

          розглянувши апеляційну скаргу приватного акціонерного товариства "Рівнеазот" на рішення господарського суду Рівненської області від 15.05.2018р. у справі №904/782/18

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Спільне українсько-німецьке підприємство "Товариство технічного нагляду ДІЕКС"

до 1) Українсько-німецького науково-виробничого підприємства "Технічний центр діагностики та експертизи" Товариство з обмеженою відповідальністю"

      2) приватного акціонерного товариства "Рівнеазот"

про стягнення заборгованості в сумі 111 213,43 грн.


ВСТАНОВИВ:


Рішенням господарського суду  Рівненської області від 15.05.2018р. у справі №904/782/18 позов товариства з обмеженою відповідальністю Спільне українсько-німецьке підприємство "Товариство технічного нагляду ДІЕКС" задоволено. Стягнуто з  приватного акціонерного товариства "Рівнеазот" на користь товариства з обмеженою відповідальністю Спільне українсько-німецьке підприємство "Товариство технічного нагляду ДІЕКС" 108360,00 грн. основного боргу, 783,75 грн. 3% річних, 2069,68 грн. інфляційних. Закрито провадження у справі в частині стягнення з  Українсько-німецького науково-виробничого підприємства "Технічний центр діагностики та експертизи" товариство з обмеженою відповідальністю" 1000,00 грн. боргу.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, відповідач-2 звернувся до Рівненського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення господарського суду Рівненської області від 15.05.2018р. у справі №904/782/18 в частині відмови у відстроченні виконання рішення та прийняти нове рішення, яким виконання рішення господарського суду Рівненської області  від 15.05.2018 р. у справі №904/782/18 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Спільне українсько-німецьке підприємство "Товариство технічного нагляду ДІЕКС" про стягнення заборгованості за договором №1447-17-ДС від 26.09.2017 р. відстрочити строком на 6 (шість) місяців.

Позивач, товариство з обмеженою відповідальністю Спільне українсько-німецьке підприємство "Товариство технічного нагляду ДІЕКС", подав відзив на апеляційну скаргу, в якому просить у задоволенні вимог апеляційної скарги відмовити у повному обсязі.

З  доповіді  судді-доповідача  вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з  підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ч.1 ст.267 ГПК України. Відтак наявні підстави для закінчення підготовчих дій та призначення справи до апеляційного розгляду.

Керуючись статтями 121, 234, 267, 268, 270 Господарського процесуального кодексу України, Рівненський апеляційний господарський суд, -


УХВАЛИВ:


1. Проведення підготовчих дій закінчити.

2. Призначити справу №904/782/18 до розгляду на "05" вересня 2018 р. о 14:30 год. у приміщенні Рівненського апеляційного господарського суду за адресою: 33001, м. Рівне, вул. Яворницького, 59 в залі судових засідань № 5.

3. Роз'яснити учасникам справи право участі особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції передбачене статтею 197 Господарського процесуального кодексу України.

4. Ухвала направляється рекомендованим листом, тому неявка в судове засідання представників сторін не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги по суті.

5. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

6. Копію ухвали направити учасникам справи.





Головуючий суддя                                                                       Мельник О.В.  


Суддя                                                                                              Розізнана І.В.


Суддя                                                                                              Грязнов В.В.

  • Номер:
  • Опис: участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції ( ел. пошта)
  • Тип справи: Інші типи заяви (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 904/782/18
  • Суд: Господарський суд Рівненської області
  • Суддя: Мельник О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.04.2018
  • Дата етапу: 10.04.2018
  • Номер:
  • Опис: участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції ( ел. пошта)
  • Тип справи: Інші типи заяви (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 904/782/18
  • Суд: Господарський суд Рівненської області
  • Суддя: Мельник О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.04.2018
  • Дата етапу: 20.04.2018
  • Номер:
  • Опис: виправлення описки в рішенні
  • Тип справи: Роз’яснення і виправлення рішення, ухвали (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 904/782/18
  • Суд: Господарський суд Рівненської області
  • Суддя: Мельник О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 30.05.2018
  • Дата етапу: 04.06.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація