Справа №2-54/2007 p.
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 лютого 2007 року Межівський районний суд Дніпропетровської області в складі головуючої судді Літвінової Л.Ф. при секретарі Кулик В.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Межова цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виписку та виселення,
ВСТАНОВИВ:
20 грудня 2007 року в суд звернулася ОСОБА_1. з позовною заявою про виписку та виселення відповідача ОСОБА_2.
В обгрунтування позову зазначила, що 13.08.2004 року вона в смт. Межова уклала договір купівлі - продажу домоволодіння АДРЕСА_1 та стала законним власником вищезазначеного домоволодіння. В даному будинку проживає і прописаний відповідач.
17.08.2001 року шлюбні відносини між сторонами розірвано.
На протязі тривалого часу ОСОБА_2. вчиняє сварки здійснює вчинки, які складають загрозу для життя позивачки та дітей, робить неможливим проживання з ним в одному домоволодінні.
Просить суд виселити та примусово виписати відповідача з домоволодіння АДРЕСА_1 Дніпропетровської області.
В судовому засіданні позовні вимоги підтримала.
Відповідач заперечує проти проти задоволення позову.
Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши зібрані по справі докази, вважає, що позов підлягає задоволенню.
Ксерокопіями договору купівлі - продажу та витягу про реєстрацію права власності на нерухоме майно підтверджується, що будинок АДРЕСА_1 Дніпропетровської області належить ОСОБА_1.
У відповідність ст. 43 Закону України " Про власність " власник на свій розсуд має право володіти, користуватися та розпоряджатися належним йому майном на свій розсуд.
Відповідач перешкоджає позивачці у використанні нею свого домоволодіння та робить неможливим проживання її та дітей у вищевказаному будинку.
На основі п. 2 ст. 48 цього ж Закону слід усунути перешкоду користування домоволодінням позивачці.
Керуючись ст. ст. 213, 214, 215 ЦПК України, - суд
ВИРІШИВ:
Виселити ОСОБА_2 з домоволодіння АДРЕСА_1 Дніпропетровської області, яке належить на праві приватної власності ОСОБА_1.
Зобов'язати групу громадянства імміграції реєстрації фізичних осіб Межівського РВ УМВС України в Дніпропетровській області зняти з реєстрації ОСОБА_2 з домоволодіння АДРЕСА_1.
На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом 10 днів з моменту його проголошення. Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Дніпропетровської області протягом 20 днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.
Суддя