Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #72907824

КОПІЯ

УКРАЇНА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________

Справа № 678/389/15-ц

Провадження № 22-ц/792/1245/18

УХВАЛА


30 липня 2018 року м. Хмельницький

Апеляційний суд Хмельницької області в складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Грох Л.М., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Міністерства аграрної політики та продовольства України на ухвалу Летичівського районного суду Хмельницької області від 03 травня 2018 року у справі за скаргою Міністерства аграрної політики та продовольства України на рішення державного виконавця Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України від 30 березня 2016 року про накладення штрафу,-


в с т а н о в и в :


Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог ст. 356 ЦПК України та подана з дотриманням строку, передбаченого ст. 354 цього Кодексу. Відсутні підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження та повернення апеляційної скарги.

Керуючись ст.ст. 359, 360, 361 ЦПК України,


у х в а л и в :


Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за апеляційною скаргою Міністерства аграрної політики та продовольства України на ухвалу Летичівського районного суду Хмельницької області від 03 травня 2018 року.

Роз'яснити учасникам справи право на подання у десятиденний строк відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву і доданих до нього документів іншим учасникам справи відповідно до ст.360 ЦПК України.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

Надіслати ухвалу про відкриття апеляційного провадження, копію апеляційної скарги учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя /підпис/


З оригіналом згідно

Суддя Апеляційного суду Л.М.Грох


  • Номер: 2-678-38/16
  • Опис: Позовна заява про визнання протиправним та скасування наказу про звільнення з посади та поновлення на роботі.
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 678/389/15-ц
  • Суд: Летичівський районний суд Хмельницької області
  • Суддя: Грох Л.М.
  • Результати справи: залишено без змін рішення апеляційної інстанції
  • Етап діла: Розглянуто у касаційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.12.2015
  • Дата етапу: 23.11.2016
  • Номер: 22-ц/792/568/16
  • Опис: Ткач М.М. до МАПтПУ, т.о. ДП "Нігинський кар'єр" про визнання протиправним та скасування наказу про звільнення з посади та поновлення на роботі.
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 678/389/15-ц
  • Суд: Апеляційний суд Хмельницької області
  • Суддя: Грох Л.М.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю; Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення без зміни рішення суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.02.2016
  • Дата етапу: 07.04.2016
  • Номер: 6-678-1/18
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 678/389/15-ц
  • Суд: Летичівський районний суд Хмельницької області
  • Суддя: Грох Л.М.
  • Результати справи: скасовано
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.12.2017
  • Дата етапу: 06.11.2018
  • Номер: 22-ц/792/1245/18
  • Опис: Скарга Мін. агр. політики та прод. України на рішення держ. виконавця Департаменту ДВС Мін.Юст.України(по справі за позовом Ткача М.М. до Мін.агр. політ. та прод. України,ДП"Нігинський кар"єр" скасув.наказів про звільнення
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 678/389/15-ц
  • Суд: Апеляційний суд Хмельницької області
  • Суддя: Грох Л.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.07.2018
  • Дата етапу: 31.07.2018
  • Номер: 22-ц/4820/65/18
  • Опис: за скаргою Мін. агр. політики та продов. України на дії держ. викон.(по справі за позовом Ткача М.М. до Мін.аграрної політики та продовольства України,ДП"Нігинський кар"єр" скасув.наказів про звільнення)
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 678/389/15-ц
  • Суд: Хмельницький апеляційний суд
  • Суддя: Грох Л.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.10.2018
  • Дата етапу: 06.11.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація