Судове рішення #731025
Справа №1-33/2007

Справа №1-33/2007

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.02.2007 року                    Голованівський районний суд Кіровоградської області

в складі головуючого судді    Конякін С.М.

при секретареві                     Корніцькій Л.В.

з участю прокурора                          Ковбасюка Е.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні на попередньому розгляді кримінальної справи в залі суду в сел. Голованівськ справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця смт Березнегувате Миколаївської області, українця, громадянина України, освіта повна загальна середня, не одруженого, не військовозобов'язаного, стан здоров"я не задовільний, не працюючого, мешканця АДРЕСА_1, раніше судимого:

·      05.12.1996 року Первомайським районним судом Миколаївської області по ч.2 ст. 229-6 КК України на 2 роки позбавлення волі. На підставі ст. 46-1 КК України відстрочено виконання вироку на 2 роки;

·      10.03.1998 року Первомайським районним судом Миколаївської області по ч.2 ст. 81 КК України на 1 рік 6 місяців позбавлення волі. На підставі ст. 43 КК України приєднано частково невідбуте покарання і остаточна міра покарання на 2 роки 6 місяців позбавлення волі;

·      25.02.1999 року Первомайським районним судом Миколаївської області за ч.2 ст. 140 КК України на 3 роки позбавлення волі з конфіскацією 1/2 частини майна;

·      05.08.2003 року Первомайським районним судом Миколаївської області по ч.2, ч.З ст.185 КК України та ст. 304 КК України на 3 роки позбавлення волі;

·      12.02.2004 року Первомайським районним судом Миколаївської області по ч.2 ст. 185 КК України на 3 роки 6 місяців позбавлення волі. Звільнений з місць позбавлення волі 15.09.2006 року по відбуттю покарання,

по ч.2 ст. 309 КК України

встановив: ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що повторно незаконно придбав, виготовив, виробив та зберігав наркотичні засоби без мети збуту.

В судовому засіданні прокурор заявив клопотання про закриття провадження по справі, оскільки обвинувачений ОСОБА_1 помер ІНФОРМАЦІЯ_2.

Суд, заслухавши прокурора, вивчивши матеріали справи, дійшов до висновку, що клопотання підлягає задоволенню, оскільки ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_1 помер вАДРЕСА_2, про що свідчить копія свідоцтва про смерть, видана Мегіївською сільською радою Первомайського району Миколаївської області, тому необхідно провадження по справі закрити в зв"язку зі смертю обвинуваченого. Керуючись п.8 ст. 6 КПК України,    суд

ПОСТАНОВИВ: Кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 по ч.2 ст. 309 КК України провадженням закрити в зв"язку зі смертю підсудного.

Речові докази по справі - наркотичні засоби канабіс вагою 10,2 гр., лікарський засіб "Солутан" вагою 16,6 гр., що знаходяться на зберіганні в кімнаті речових доказів Кіровоградського РВ УМВС України в Кіровоградській області - знищити.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області    через Голованівський районний суд протягом 7 (семи) діб з моменту її проголошення.

Суддя: підпис

Копія вірна СУДЦЯ:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація