ВИРОК № 1-222/09
Іменем України
29 грудня 2009 року Франківський районний суд м. Львова в складі:
головуючої – судді Мартьянової С. М.
при секретарі Копиняк Т. І.
з участю прокурора Подіка Ю.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові кримінальну справу про обвинувачення:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, розлученого, не працюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4 , раніше не судимого
у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 263 КК України, -
в с т а н о в и в :
підсудний ОСОБА_1 22 лютого 2009 року у першій половині дня, перебуваючи у м. Львові по вул. Ак.Лазаренка, маючи умисел на незаконне носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу, у контейнері для сміття знайшов ніж, який складається з клинка, обмежувача та рукоятки, загальною довжиною 300 мм, що є холодною зброєю та носив його з собою з метою самозахисту.
У судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину у вчиненому визнав повністю та пояснив, що 22 лютого 2009 року у першій половині дня він, перебуваючи у м. Львові по вул.. Ак.Лазаренка, знайшов у контейнері для сміття ніж, який складається з клинка, обмежувача та рукоятки. З розмірів цього ножа він зрозумів, що це холодна зброя. Цей ніж він залишив собі і носив його з метою самозахисту. 19 березня 2009 року приблизно о 11.30 год. у м. Львові на вул. Ак.Лазаренка, 5, до нього підійшли працівники міліції і запитали чи є при ньому документи, що посвідчують його особу. Таких у нього не було, тому він був доставлений до дільничного пункту міліції, де в нього був виявлений та вилучений ніж, який являється холодною зброєю. Щиро розкаююється у вчиненому.
Крім повного визнання своєї вини підсудним його вина підтверджується зібраними по справі доказами, дійсність та достовірність яких учасниками судового розгляду не оспорюється.
Таким чином суд вважає доведеним, що підсудний ОСОБА_1 своїми умисними діями незаконно носив холодну зброю без передбаченого законом дозволу, а тому його дії правильно кваліфіковані органами досудового слідства за ч. 2 ст. 363 КК України.
Призначаючи покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу підсудного, який раніше не судимий, не працює, по місцю проживання характеризується позитивно, на обліках у наркологічному та психоневрологічному диспансерах не перебуває.
Обставиною, що пом’якшує покарання, суд визнає щире каяття підсудного.
На підставі вищенаведеного, суд вважає, що покарання підсудному слід призначити в межах санкції статті за якою кваліфіковано злочин, у виді громадських робіт.
Речовий доказ по справі, а саме: ніж, довжиною 30 см., який складається з клинка, руків’я та обмежувача (а. с. 62-64) – знищити.
Стягнути з ОСОБА_1 в користь науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України у Львівській області витрати за проведення криміналістичної експертизи в сумі 300 (триста) гривень 48 копійок.
З наведених міркувань та керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд, -
з а с у д и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 263 КК України та призначити покарання за ч. 2 ст. 263 КК України у виді 150 (сто п’ятдесят) годин громадських робіт.
До вступу вироку в закону силу запобіжний захід засудженому залишити попередній –підписку про невиїзд.
Речовий доказ по справі, а саме: ніж, довжиною 30 см., який складається з клинка, руків’я та обмежувача (а. с. 62-64) – знищити.
Стягнути з ОСОБА_1 в користь науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України у Львівській області витрати за проведення криміналістичної експертизи в сумі 300 (триста) гривень 48 копійок.
На вирок може бути подано апеляцію до апеляційного суду Львівської області протягом п’ятнадцяти діб з моменту його проголошення .
Вирок виготовлено в нарадчій кімнаті в єдиному примірнику.
Суддя : С. М. Мартьянова