Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #73447613



ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


УХВАЛА



29 серпня 2018 року ЛуцькСправа № 2а/0370/185/11

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Плахтій Н.Б.,

розглянувши у письмовому провадженні заяву ОСОБА_1 про внесення виправлень та описок в ухвали суду у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Міністерства праці та соціальної політики України про стягнення коштів та зобов'язання вчинити дії,


ВСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 звернувся з позовом до виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Міністерства праці та соціальної політики України про стягнення коштів та зобов'язання вчинити дії.

Ухвалою судді від 27 січня 2011 року відкрито провадження в адміністративній справі.

Ухвалою суду від 11 лютого 2011 року дану адміністративну справу передано на розгляд до Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 28.05.2013 ухвалу суду від 11.02.2011 про передачу справи за підсудністю до іншого суду залишено без змін.

26.06.2018 на адресу суду від ОСОБА_1 надійшла заява про внесення виправлень та описок в ухвалу від 08.07.2013 та інші ухвали по справі 2а/0370/185/11, в якій просив вказати прізвище, ім'я, по батькові дітей та майора Збройних Сил України потерпілих і ОСОБА_2 - кіборга. При цьому питання про внесення виправлення в судові рішення вирішити без їхньої участі.

27.08.2018 року вказана адміністративна справа повернулася до Волинського окружного адміністративного суду після перегляду в суді апеляційної інстанції скарги позивача на ухвалу суду від 08.07.2013 про залишення заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами без руху, з огляду на що судом вирішувалось питання про внесення виправлень в судові рішення 29.08.2018.

Відповідно до частини другої статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.

Враховуючи вищенаведені положення КАС України, питання про внесення виправлення в судове рішення розглянуто судом в порядку письмового провадження.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява про виправлення описки у судовому рішенні не підлягає до задоволення з огляду на таке.

Відповідно до частини першої статті 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

У заяві про виправлення описки заявник ОСОБА_1 просить вказати в ухвалі від 08.07.2013 та інших ухвалах суду прізвище, ім'я, по батькові дітей та ОСОБА_2.

За змістом частини першої статті 248 КАС України в ухвалах, що викладаються окремим документом, зазначаються імена (найменування) учасників справи.

Згідно з приписами частини першої статті 42 КАС України учасниками справи є сторони, треті особи. Водночас відповідно до частини першої статті 46 КАС України сторонами в адміністративному процесі є позивач та відповідач.

З досліджених судом матеріалів адміністративного позову вбачається, що позивач ОСОБА_1 звернувся з позовом до виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Міністерства праці та соціальної політики України про стягнення коштів та зобов'язання вчинити дії.

Оскільки інші особи, зокрема, діти позивача та ОСОБА_2 не були зазначені як учасники даної адміністративної справи, не брали участі у її розгляді, а тому підстави для виправлення описок в ухвалі від 08.07.2013 та інших ухвалах суду відсутні.

Таким чином, вимога ОСОБА_1 вказати прізвище, ім'я, по батькові вищезазначених осіб не є описками або арифметичними помилками за змістом статті 253 КАС України, з огляду на що підстав для задоволення заяви про внесення виправлень у судове рішення немає.

Керуючись статтями 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


УХВАЛИВ:


У задоволенні заяви ОСОБА_1 про внесення виправлень у судові рішення відмовити.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала суду може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.


Суддя Н.Б.Плахтій




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація