Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #73476623


АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ



Єдиний унікальний номер справи: 652/271/16-к

Номер провадження : 11-кп/791/785/18 Головуючий в І інстанції : Дамчук О.О.

Категорія: ч.3 ст.185 КК України Доповідач: Калініченко І.С.





У Х В А Л А

про закінчення підготовки і призначення апеляційного розгляду




31 серпня 2018 року м. Херсон

       Суддя Апеляційного суду Херсонської області Калініченко І.С., провівши необхідні підготовчі дії у кримінальному провадженні за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_1 – адвоката ОСОБА_2 на вирок Високопільського районного суду Херсонської області від 10 липня 2018 року щодо ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,


в с т а н о в и в :

       У зазначеному кримінальному провадженні ухвалою Апеляційного суду Херсонської області від 22 серпня 2018 року було відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою адвоката ОСОБА_2 та відповідно до вимог ст. 401 КПК України проведено необхідні підготовчі дії. В теперішній час підготовка до апеляційного розгляду кримінального провадження завершена, а тому може бути призначений апеляційний розгляд.

       Відповідно до п.1, п.4 ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження) у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров’я або з інших поважних причин та необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.

       Враховуючи викладене, а також відсутність перешкод для закінчення підготовки та призначення до апеляційного розгляду, керуючись ст.336, ч. 3 ст. 401 КПК України,


п о с т а н о в и в :

       Підготовчі дії у кримінальному провадженні за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_1 – адвоката ОСОБА_2 на вирок Високопільського районного суду Херсонської області від 10 липня 2018 року за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України - закінчити.

       Призначити розгляд кримінального провадження в апеляційній інстанції на 02 жовтня 2018 року на 14.30 годину в приміщенні Апеляційного суду Херсонської області (за адресою: м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1-а) або Високопільського районного суду Херсонської області (за адресою: Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Визволителів, 104) для забезпечення участі учасників кримінального провадження в судовому засіданні.

       У зв’язку з віддаленістю місця проживання учасників кримінального  провадженнята з метою оперативності та ефективності  розгляду  даного  провадження, вважаю  за необхідне роз’яснити учасникам кримінального провадження про можливість їх участі в судовому засіданні безпосередньо в приміщенні Апеляційного суду Херсонської області або в режимі відеоконференції через Високопільський районний суд Херсонської області.

       Доручити Високопільському районному суду Херсонської області в зазначений день та час забезпечити проведення відеоконференції з Апеляційним судом Херсонської області та здійснити дії передбачені ч.4, ч.7 ст.336 КПК України.

       Копію даної ухвали надіслати сторонам і учасникам кримінального провадження та Високопільському районному суду Херсонської області для виконання.

       Ухвала набирає законної сили та оскарженню не підлягає.






Суддя Апеляційного суду

       Херсонської області (підпис)


       З оригіналом згідно:

Суддя: І.С.Калініченко











  • Номер: 11-кп/791/739/17
  • Опис: за обвинуваченням Кобеляцького К.В. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 652/271/16-к
  • Суд: Апеляційний суд Херсонської області
  • Суддя: Калініченко І. С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.07.2017
  • Дата етапу: 28.08.2017
  • Номер: 11-кп/819/46/18
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 652/271/16-к
  • Суд: Херсонський апеляційний суд
  • Суддя: Калініченко І. С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.10.2018
  • Дата етапу: 27.11.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація