- позивач: Москівець Анатолій Федорович
- відповідач: Москівець Антоніна Станіславівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 529/522/18
УХВАЛА
Іменем України
про залишення позову без розгляду
05 вересня 2018 року Диканський районний суд Полтавської області в складі:
головуючого судді Новака Д. І.
при секретарі Бурлизі Н. Л.,
розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду в смт. Диканька цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Посилаючись на те, що він припинив з відповідачкою подружні стосунки через різні погляди на життя, спільних дітей, які б не досягли повноліття не мають, однак відповідачка відмовляється вирішувати питання про розірвання шлюбу через органи ДРАЦС, відповідач звернувся з позовом до суду та просить розірвати шлюб, зареєстрований між ним та відповідачкою 22 жовтня 2011 року.
Ухвалою суду від 12 липня 2018 року провадження у справі було зупинене та надано сторонам строк для примирення 1 місяць 15 днів.
Після закінчення вказаного строку та після поновлення провадження у справі позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з письмовою заявою про залишення позову без розгляду та розгляд вказаного питання без його участі у підготовчому засіданні.
Відповідачка ОСОБА_2 в підготовче засідання не з'явилася, а надала суду письмову заяву про відсутність заперечень проти задоволення заяви позивача та розгляд цього питання без її участі у підготовчому засіданні.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про це.
Дослідивши заяву позивача про залишення позову без розгляду та враховуючи, що ця заява не суперечить чинному законодавству та правам і інтересам сторін, позивач вправі розпоряджатися своїми позовними вимогами, суд дійшов висновку, що вказана заява підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 257 ч. 1 п. 5, 260- 261, 353 ч. 1 п. 16, 354, 355 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу залишити без розгляду у зв’язку з подачею позивачем заяви про це.
Ухвала набирає законної сили через п'ятнадцять днів з дня її постановлення, якщо на неї не буде подана апеляційна скарга учасниками справи.
Ухвала може бути оскаржена протягом п'ятнадцяти днів з дня її постановлення шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Апеляційного суду Полтавської області.
Головуючий:
- Номер: 2/529/214/18
- Опис: розірвання шлюбу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 529/522/18
- Суд: Диканський районний суд Полтавської області
- Суддя: Новак Д. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Відкрито провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.06.2018
- Дата етапу: 05.09.2018