- заявник: КП "ВУВКГ"
- боржник: Данюченко Андрій Євгенівна
- боржник: Данюченко Євгеній Миколайович
- боржник: Данюченко Антоніна Іванівна
- боржник: Данюченко Дмитро Євгенійович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 589/3796/15-ц
Провадження № 2-н/589/1015/15
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
17 серпня 2015 р.
Суддя Шосткинського міськрайсуду Сумської області ОСОБА_1, розглянувши заяву Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню стічних вод з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5,
ВСТАНОВИВ:
Заява в цілому подана з дотриманням вимог ст. ст. 97-99 ЦПК України, відповідає їм по формі та змісту.
Заява містить посилки на докази, має додатки відповідно до кількості сторін.
Керуючись ст. 102 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за заявою Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню стічних вод з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Шосткинського міськрайонного суду
Сумської області ОСОБА_1
- Номер: 2-н/589/1015/15
- Опис: про стягнення боргу за послуги-1867,10
- Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
- Номер справи: 589/3796/15-ц
- Суд: Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
- Суддя: Стародубцева Л.О.
- Результати справи: заяву задоволено, судовий наказ видано
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.08.2015
- Дата етапу: 17.08.2015